Pozvánka k účasti na potravinářském a zemědělském veletrhu Food Fair 2017

8. 3. 2017

Ministerstvo zemědělství České republiky si dovoluje pozvat české firmy se zájmem o vstup či další rozvoj podnikání na trhu Černé Hory k účasti na 43.-tím ročníku potravinářského a zemělského veletrhu Food Fair, který se koná v Budvě v termínu 20. – 23. dubna 2017.

S cílem podpořit firmy vyrábějící a obchodující s potravinami a zemědělskými komoditami v pronikání na zahraniční trhy, připravuje Ministerstvo zemědělství ČR ve spolupráci se zahraničním zastoupením agentury CzechTrade na veletrhu společný stánek. Firmy, které se budou v rámci připravovaného stánku prezentovat, budou mít zajištěny zvýhodněné podmínky účasti ve formě uhrazení nákladů na nákup výstavní plochy, stavbu stánku, technického zabezpečení i registračních poplatků.

Souběžně s veletrhem Food Fair 2017 se na výstavišti v Budvě koná také 26.-tý ročník veletrhu turizmu. Účastníci tak budou mít možnost získat kontakty a vést jednání i s firmami prezentujícími se v rámci tohoto veletrhu, na kterém se představují mimo jiné místní velké turistické resorty a hotelové komplexy. Více informací o veletrhu naleznete na http://jadranskisajam.co.me/index.php/en/exhibitions/food-fair.html.

V  případě Vašeho zájmu o účast na této akci prosím kontaktujte Ing. Ondřeje Misiaczka, Ph.D. telefonicky na čísle 221 812 327 nebo emailem na ondrej.misiaczek@mze.cz a to do 15.3.2017.

Tyto webové stránky využívají k analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokud váš internetový prohlížeč má v nastavení cookies povoleny, je nezbytný váš souhlas s použitím této technologie.

Více informací

Chyba komunikace se serverem

Nastaly technické problémy. Zkontrolujte prosím připojení k síti, a pokud pracujete jako přihlášený uživatel, ověřte prosím nastavení VPN a stav přihlášení.