Pozvání na business fórum – podnikatelé z Moldavské republiky (9. 5. 2017, MPO)

9. 5. 2017

Dne 9. května 2017 od 10:15 hod. se uskuteční v prostorách Ministerstva průmyslu a obchodu ČR podnikatelský seminář, kterého se zúčastní i zástupci moldavských vinařů.

Dne 9. května 2017 navštíví Českou republiku předseda vlády Moldavské republiky J.E. pan Pavel Filip. Při této příležitosti se od 10:15 hod. uskuteční v prostorách Ministerstva průmyslu a obchodu podnikatelské fórum, které bude zaměřeno kromě oblasti automobilového a strojního průmyslu také na vinařství (zástupci moldavských vinařských závodů mají zájem o navázání kontaktu s potenciálními distributory moldavského vína v ČR). Organizační záležitosti zajišťuje Svaz průmyslu a dopravy ČR (http://www.spcr.cz/kalendar-akci/detailudalosti/2891/seminare/cesko-moldavske-podnikatelske-forum).

V příloze naleznete přehled moldavských firem a pozvánku včetně plánovaného časového harmonogramu a odkazu pro registraci Vaší případné účasti.

Tyto webové stránky využívají k analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokud váš internetový prohlížeč má v nastavení cookies povoleny, je nezbytný váš souhlas s použitím této technologie.

Více informací

Chyba komunikace se serverem

Nastaly technické problémy. Zkontrolujte prosím připojení k síti, a pokud pracujete jako přihlášený uživatel, ověřte prosím nastavení VPN a stav přihlášení.