Ministerstvo zemědělství zve české firmy k účasti na veletrhu IAF Novi Sad 2023

Ministerstvo zemědělství a Zastupitelský úřad ČR v Bělehradě zvou české firmy k účasti ve společné expozici na mezinárodním zemědělském veletrhu INTERNATIONAL AGRICULTURAL FAIR, který se uskuteční ve dnech 20. – 26. května 2023 v Novém Sadu, Srbsko.

Veletrhu se mohou české firmy účastnit formou společného stánku podpořeného ze strany Ministerstva zemědělství ČR v rámci Projektu na podporu ekonomické diplomacie.

Mezinárodní zemědělský veletrh v Novém Sadu je jednou z nejvýznamnějších veletržních akcí Balkánu, která nabízí vstup pro firmy nejen na trh Srbska, ale i v okolních zemích. Veletrh je určen jak pro odbornou, tak pro laickou veřejnost. Jedná se již o 90. ročník této úspěšné výstavy. V roce 2022 na veletrhu vystavovalo 1100 společností z 21 států na ploše 58 000 m2 a akci navštívilo více než 140 000 návštěvníků. Oficiálními partnerskou zemí letošního ročníku veletrhu je Itálie. Více informací o veletrhu naleznete zde.

Pro zájemce z řad českých podnikatelů zajistí Zastupitelský úřad v Bělehradě zázemí pro účast na společném českém stánku. Z prostředků projektu na podporu ekonomické diplomacie budou hrazeny společné výdaje (úhrada pronájmu výstavní plochy a registračního poplatku, dále pak úhrada stavby stánku a vybavení). Předpokládaná celková plocha stánku bude cca 55 m2. Firmy si samostatně hradí náklady spojené s fyzickou účastí na tomto veletrhu – cestovní náklady a ubytování zastupujících osob, dopravní a celní náklady na prezentované produkty a nadstandardní vybavení výstavního prostoru či individuální služby.

Vyplněnou přihlášku k účasti (viz. Příloha 1) ve společné expozici je nutno zaslat nejpozději do 20. 3. 2023 na email: vladimir_vana@mzv.cz a v kopii zástupci Ministerstva zemědělství na email: ondrej.misiaczek@mze.cz.

Více informací o akci poskytnou Vladimír Váňa, zemědělský diplomat v Srbsku, tel. +381 63 388931 nebo Ondřej Misiaczek, teritoriální pracovník Ministerstva zemědělství, tel. +420 602 757 651.

 

Upozornění!

Finální rozhodnutí o konání oficiální účasti bude učiněno na základě dostatečného zájmu firem. V případě velkého zájmu je konečný výběr účastníků ponechán na Ministerstvu zemědělství ČR.

Přílohy

Přihláška k účasti

Stáhnout (doc, 19 kB)

Tyto webové stránky využívají k analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokud váš internetový prohlížeč má v nastavení cookies povoleny, je nezbytný váš souhlas s použitím této technologie.

Více informací

Chyba komunikace se serverem

Nastaly technické problémy. Zkontrolujte prosím připojení k síti, a pokud pracujete jako přihlášený uživatel, ověřte prosím nastavení VPN a stav přihlášení.