Vinaři z ČR na veletrhu London Wine Fair ve Velké Británii

Ve dnech 14. – 17. května 2023 se v Londýně konal nejvýznamnější britský vinařský veletrh. Vinařství z České republiky se veletrhu účastnila letos poprvé s podporou Ministerstva zemědělství spolu s ambasádou České republiky ve Velké Británii, agenturou CzechTrade a agenturou CzechTourism.

Možnost vystavovat na národním stánku mezinárodního veletrhu London Wine Fair využilo sedm vinařství z ČR a jeden distributor vín z ČR v Británii. Veletrh poskytl příležitosti k navázání obchodních kontaktů a zároveň k propagaci vín z ČR mezi novináři, bloggery a infuencery. Na stánku byl zároveň přítomen spolupracovník Ministerstva zemědělství ČR v Británii Paul Wilkins. Veletrhu se účastnilo přes 400 vystavovatelů a pravidelně na něj zavítá kolem deseti tisíc návštěvníků i z řad odborné veřejnosti, nákupčích a distributorů.


Související odkazy

Tyto webové stránky využívají k analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokud váš internetový prohlížeč má v nastavení cookies povoleny, je nezbytný váš souhlas s použitím této technologie.

Více informací

Chyba komunikace se serverem

Nastaly technické problémy. Zkontrolujte prosím připojení k síti, a pokud pracujete jako přihlášený uživatel, ověřte prosím nastavení VPN a stav přihlášení.