V rámci dnešního Česko-emirátského obchodního fóra proběhly prezentace našich zemědělských firem

24. 5. 2023

Na Česko-emirátském byznys fóru, které uvítacím projevem zahájil premiér ČR Petr Fiala, proběhl dne 24. května za osobní účasti náměstka ministra zemědělství Miroslava Skřivánka zemědělský sektorový stůl českých firem s delegací Spojených arabských emirátů.

Za stranu SAE byla přítomna ředitelka mezinárodních vztahů Ministerstva pro klimatické změny a životní prostředí a dále zástupci polostátní nadnárodní společnosti Al Dahra, kterým se prezentovalo 10 předních českých společností z oborů vodohospodářství, vodních zdrojů, zavlažovacích technologií, technologií precizního zemědělství, ochrany plodin, šlechtění skotu či výroby krmných směsí.

České firmy na fóru úspěšně představily svou produkci, nabídly inovativní technologická řešení a vyměnily si kontakty s partnery ze SAE i v rámci navazujícího networkingového oběda. Věříme, že setkání v rámci obchodního fóra položí základ k budoucí ještě těsnější obchodní spolupráci mezi našimi zeměmi, kterou Ministerstvo zemědělství podporuje mj. prostřednictvím zemědělského diplomata Lukáše Zamrzly.


 

Tyto webové stránky využívají k analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokud váš internetový prohlížeč má v nastavení cookies povoleny, je nezbytný váš souhlas s použitím této technologie.

Více informací

Chyba komunikace se serverem

Nastaly technické problémy. Zkontrolujte prosím připojení k síti, a pokud pracujete jako přihlášený uživatel, ověřte prosím nastavení VPN a stav přihlášení.