Účast zahraničních delegací na Národní výstavě hospodářských zvířat 2017

30. 5. 2017

Ve dnech 11. 5. - 14. 5. 2017 se konala v Brně Národní výstava hospodářských zvířat. Programu se na pozvání pana ministra Mariana Jurečky zúčastnilo sedm zahraničních delegací (incomingových misí).

Zahraniční delegace z Afghánistánu, Angoly, Kazachstánu, Kyrgyzstánu, Mongolska, Regionu iráckého Kurdistánu a Bosny- Hercegoviny byly z velké části podnikatelského zaměření. Navíc delegace Kyrgyzstánu a Regionu iráckého Kurdistánu byly reprezentovány přímo ministry zemědělství dané země.

Delegace měly, kromě prohlídky expozic, bohatý program nejen během veletrhu, jako byla např. účast na Podnikatelském semináři (pořádalo MZe ve spolupráci s českými  firmami ČEB, EGAB, Impuls, VVS Verměřovice s.r.o. , SINEKO International,a.s.,  Budweis a  CREA Hydro&Energy, z.s.), či jednotlivá bilaterární jednání s panem ministrem zemědělství Jurečkou, tak i mimo veletrh. V rámci programu jednotlivých incomingových misí navštívili delegace české a moravské podniky podle oblasti konkrétního zájmu (např. firmu ZETOR, Laboratoř pro rozbor mléka v Brně, farmu GenAgro Říčany, a.s., apod).

Hlavním cílem všech proběhlých incomingových misí bylo navázání a případně i prohloubení vzájemného agrárního obchodu.

Podrobnější informace o incomingových misích (AFGHÁNISTÁN, ANGOLA, KAZACHSTÁN, MONGOLSKO, BOSNA a HERCEGOVINA, RIK) naleznete v přiložených souborech.

 

 

Tyto webové stránky využívají k analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokud váš internetový prohlížeč má v nastavení cookies povoleny, je nezbytný váš souhlas s použitím této technologie.

Více informací

Chyba komunikace se serverem

Nastaly technické problémy. Zkontrolujte prosím připojení k síti, a pokud pracujete jako přihlášený uživatel, ověřte prosím nastavení VPN a stav přihlášení.