První účast českých firem v rámci národního stánku ČR na veletrhu SIAL Kanada

10. 5. 2017

Ve dnech 2. - 4. května se v Torontu uskutečnil veletrh SIAL Kanada, nejvýznamnější potravinářská prezentační akce v Kanadě a jedna z nejvýznamnějších v regionu Severní Ameriky. Na historicky prvním stánku České republiky se přestavilo šest významných firem domácího potravinářského a nápojového průmyslu.

Na SIAL Kanada převažovaly zejména národní stánky, a to jak států Amerického kontinentu (Mexiko, Guatemala) tak Asie (Čína, Korea, Turecko), Afriky (Maroko) nebo Evropy. Svojí přítomností zaštítil evropský komisař pro zemědělství Paul Hogan účast Evropské komise na veletrhu, kde byla ve vyhrazeném čase podávána ochutnávka piva Budvar/Czechvar (jediné pivo na stánku EK). Komisař osobně navštívil všechny národní stánky členských zemí EU (celkem 16) vč. českého, kde rovněž ochutnal nabízené výrobky a zejména Českobudějovické pivo.

 

Tyto webové stránky využívají k analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokud váš internetový prohlížeč má v nastavení cookies povoleny, je nezbytný váš souhlas s použitím této technologie.

Více informací

Chyba komunikace se serverem

Nastaly technické problémy. Zkontrolujte prosím připojení k síti, a pokud pracujete jako přihlášený uživatel, ověřte prosím nastavení VPN a stav přihlášení.