Projekt PROPED - matchmakingový seminář pro dodavatele minipivovarů na Kypru se konal 5. 10. 2021

11. 10. 2021

Dne 5. října 2021 zorganizoval ZÚ Nikósie ve spolupráci s Cyprus Chamber of Commerce and Industry v Larnace, za finanční podpory Ministerstva zemědělství, seminář s návaznými dvoustrannými jednáními zaměřený na technická řešení výstavby pivovaru na Kypru.

Cílem projektu bylo propojit české firmy s kyperskými zájemci o výstavbu svého vlastního minipivovaru. Projektu se zúčastnily nakonec dvě české firmy - Pacovské strojírny a Beertechnology.

České firmy seznámily účastníky semináře nejen se svými produkty a poskytovanými službami, ale také např. s historií vaření piva v Českých zemích.

Součástí semináře byl také QA panel, ve kterém byl prostor pro zodpovězení početných odborných dotazů z publika. Nejdůležitější částí celého programu semináře bylo následné B2B setkání.

Zdroj: www.mzv.cz 

Tyto webové stránky využívají k analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokud váš internetový prohlížeč má v nastavení cookies povoleny, je nezbytný váš souhlas s použitím této technologie.

Více informací

Chyba komunikace se serverem

Nastaly technické problémy. Zkontrolujte prosím připojení k síti, a pokud pracujete jako přihlášený uživatel, ověřte prosím nastavení VPN a stav přihlášení.