Proběhla incomingová mise reprezentantů lesnického sektoru ze zemí západního Balkánu do ČR

11. 4. 2022

Ve dnech 4. – 6. dubna 2022 se uskutečnila incomingová mise pro zástupce lesnického sektoru z teritoria západního Balkánu spojená s návštěvou veletrhu Silva Regina.

Návštěva umožnila zástupcům podnikatelů a státních institucí z Bosny a Hercegoviny a Srbska osobně se seznámit s výrobním portfoliem českých producentů lesnické techniky (zejména lesních lanovek a odvětvovačů) a navázat s nimi obchodní spolupráci. V průběhu programu incomingové mise si zahraniční účastníci prohlédli výrobky firem prezentujících se v rámci Mezinárodního lesnického a mysliveckého veletrhu Silva Regina v Brně, který se konal společně s výstavou Biomasa. Díky návštěvě v ČR si reprezentanti lesnického sektoru ze zemí západního Balkánu osobně ověřili vysokou kvalitu výrobků českých producentů, tuzemské podnikatelské subjekty pak při osobním setkání získali konkrétní představu o poptávce a potenciálu uplatnění jejich produkce na trhu těchto balkánských zemí.

V případě zájmu o obchodní spolupráci nebo asistenci se vstupem na trh zemí západního Balkánu prosím kontaktujte zemědělského diplomata ČR pro země západního Balkánu pana Vladimíra Váňu (vladimir_vana@mzv.cz, tel.: +381 11 3336205) nebo teritorialistu MZe pro tytéž země pana Ondřeje Misiaczka (ondrej.misiaczek@mze.cz, tel.: +420 221 812 327).



 

Tyto webové stránky využívají k analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokud váš internetový prohlížeč má v nastavení cookies povoleny, je nezbytný váš souhlas s použitím této technologie.

Více informací

Chyba komunikace se serverem

Nastaly technické problémy. Zkontrolujte prosím připojení k síti, a pokud pracujete jako přihlášený uživatel, ověřte prosím nastavení VPN a stav přihlášení.