Proběhla incomingová mise chovatelů drůbeže z Bosny a Hercegoviny v ČR

28. 6. 2022

Ve dnech 21. – 23. června 2022 se v ČR uskutečnila podnikatelská mise z Bosny a Hercegoviny zaměřená na sektor chovu drůbeže a prezentaci českých technologií a produktů.

Zahájení na Ministerstvu zemědělství se uskutečnilo formou B2B jednání s českými podnikateli z oblasti genetiky drůbeže a technologií pro chov. V následujících dvou dnech proběhly návštěvy a prezentace pěti českých firem podnikajících ve zmíněných oborech, kde se účastníci mise osobně přesvědčili o kvalitě českých výrobků v tomto sektoru. Účastníky mise zaujala zejména nabídky technologie pro chov nosnic a systém na čištění odpadního vzduchu. Mise byla realizována Ministerstvem zemědělství ve spolupráci se ZÚ Sarajevo v rámci projektu na podporu ekonomické diplomacie.
Tyto webové stránky využívají k analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokud váš internetový prohlížeč má v nastavení cookies povoleny, je nezbytný váš souhlas s použitím této technologie.

Více informací

Chyba komunikace se serverem

Nastaly technické problémy. Zkontrolujte prosím připojení k síti, a pokud pracujete jako přihlášený uživatel, ověřte prosím nastavení VPN a stav přihlášení.