Dne 17.6 2021 proběhl webinář „Příležitosti exportu krmiv pro zvířata do Číny, Ruska, SAE, Srbska, USA, Kazachstánu, na Ukrajinu a do Japonska“

18. 6. 2021

Webinář organizovaný Ministerstvem zemědělství, na kterém vystoupili zemědělští diplomaté působící v daných teritoriích a zahraniční spolupracovníci MZe na Ukrajině a v Kazachstánu, přiblížil účastníkům současnou situaci v této oblasti, trendy a podmínky pro obchodování s krmivy.

V jednotlivých příspěvcích poskytli prezentující konkrétní informace o příležitostech exportu ve svých zemích a rovněž své osobní zkušenosti a praktické postřehy k danému tématu.

Účastníci z řad podnikatelské veřejnosti a příslušných institucí dostali také prostor pro vznesení dotazů k prezentovaným informacím.

Prezentace jsou k dispozici ke stažení. Kontakty na jednotlivé prezentující jsou součástí prezentací.

 

Přílohy

Webinář Krmiva 2021 - OBECNÝ PŘEHLED

Stáhnout (pdf, 3 MB)

Webinář Krmiva 2021 - Čína

Stáhnout (pdf, 161 kB)

Webinář Krmiva 2021 - Rusko

Stáhnout (pdf, 2 MB)

Webinář Krmiva 2021 - SAE

Stáhnout (pdf, 658 kB)

Webinář Krmiva 2021 - Srbsko

Stáhnout (pdf, 3 MB)

Webinář Krmiva 2021 - USA

Stáhnout (pdf, 398 kB)

Webinář Krmiva 2021 - Japonsko

Stáhnout (pdf, 573 kB)

Webinář Krmiva 2021 - Kazachstán

Stáhnout (pdf, 959 kB)

Webinář Krmiva 2021 - Ukrajina

Stáhnout (pdf, 2 MB)

Tyto webové stránky využívají k analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokud váš internetový prohlížeč má v nastavení cookies povoleny, je nezbytný váš souhlas s použitím této technologie.

Více informací

Chyba komunikace se serverem

Nastaly technické problémy. Zkontrolujte prosím připojení k síti, a pokud pracujete jako přihlášený uživatel, ověřte prosím nastavení VPN a stav přihlášení.