České firmy z oblasti zemědělství se prezentovaly na veletrhu KazAgro/KazFarm - 2021

3. 11. 2021

Ve dnech 22.–23. 10. 2021 se v hlavním městě Kazachstánu uskutečnil veletrh KazAgro/KazFarm - 2021, na kterém se prezentovaly i české firmy.

9. ročník zmíněného veletrhu zahrnoval oblasti živočišné výroby vč. chovu skotu, drůbeže, krmiv, veterinárních preparátů, též rostlinné výroby, zejména semenné selekce, skladování zrní, zpracování odpadů, dále zemědělských technologií a potravinářství.

Veletrhu se zúčastnilo 156 vystavovatelů vč. zahraničních národních/regionálních stánků Ruska, Běloruska, Nizozemí, Německa aj.

Českou republiku reprezentovalo celkem 24 firem, z toho 4 firmy formou osobní účastí a 20 firem katalogově. Výsledkem účasti na tomto veletrhu bylo nejen zviditelnění ČR jakožto spolehlivého obchodního partnera KZ v oblasti zemědělství, nýbrž napomohla i k předjednání kontraktů či podpisu distributorské smlouvy.

Účast na veletrhu zorganizovali pro české firmy ZÚ Nur-Sultán a zahraniční spolupracovník MZe ČR, pan Artyom Lukašov. Projekt byl financován Ministerstvem zemědělství ČR v rámci projektu ekonomické diplomacie tzv. PROPED.

Tyto webové stránky využívají k analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokud váš internetový prohlížeč má v nastavení cookies povoleny, je nezbytný váš souhlas s použitím této technologie.

Více informací

Chyba komunikace se serverem

Nastaly technické problémy. Zkontrolujte prosím připojení k síti, a pokud pracujete jako přihlášený uživatel, ověřte prosím nastavení VPN a stav přihlášení.