České firmy opět silně zastoupeny na veletrhu IAF Novi Sad 2023

Ve dnech 20. – 26. května se čeští zemědělci a potravináři opět prezentovali na Mezinárodním zemědělském veletrhu v Novém Sadu.

Ve dnech 20. – 26. května se čeští zemědělci a potravináři opět prezentovali na Mezinárodním zemědělském veletrhu v Novém Sadu. V rámci stánku MZe se představilo 6 společností z oblasti potravinářství, technologií pro potravinářství, chovu skotu, výroby krmiv ad.

Veletrh přilákal i další vystavovatele z ČR, kteří představili své produkty na stáncích svých místních distributorů, a také firmy, které veletrhu využily k jednáním se srbskými partnery i se zemědělským diplomatem Vladimírem Váňou.

Mezinárodní zemědělský veletrh v Novém Sadu je jednou z nejvýznamnějších veletržních akcí Balkánu, která je vhodnou příležitostí pro vstup firem nejen na trh Srbska, ale i do okolních zemí. Jedná se již o 90. ročník této úspěšné výstavy, která se koná v zemědělském srdci Srbska. Veletrh je určen jak pro odbornou, tak pro laickou veřejnost.

Stánek České republiky připravilo v rámci projektu na podporu ekonomické diplomacie Ministerstvo zemědělství ve spolupráci se Zastupitelským úřadem ČR v Bělehradě.Tyto webové stránky využívají k analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokud váš internetový prohlížeč má v nastavení cookies povoleny, je nezbytný váš souhlas s použitím této technologie.

Více informací

Chyba komunikace se serverem

Nastaly technické problémy. Zkontrolujte prosím připojení k síti, a pokud pracujete jako přihlášený uživatel, ověřte prosím nastavení VPN a stav přihlášení.