České firmy na veletrhu SIAL Canada

15. 5. 2023

Ve dnech 9. – 11. května 2023 se v Torontu uskutečnil nejvýznamnější kanadský potravinářský veletrh SIAL Canada. České firmy se veletrhu účastnily i letos s podporou ministerstva zemědělství, které zřizuje národní stánek ve spolupráci s Generálním konzulátem v Torontu.

Příležitosti vystavovat na společném stánku v rámci projektu na podporu ekonomické diplomacie s podporou Ministerstva zemědělství využilo šest českých firem, které prezentovaly masné produkty, koření, chmel, pivo, potravinářské technologie, ale také např. řešení pro precizní zemědělství. Firmy měly k dispozici místního konzultanta, se kterým diskutovaly podmínky dovozu vystavovaných produktů a možnosti jednotlivých případů z pohledu vhodné logistiky a distribuce na celý severoamerický trh. Spolupráci s konzultantem mohou využít i další firmy i po skončení veletrhu. SIAL je největším kanadským veletrhem v oblasti potravinářství a klíčovou akcí pro inovace a navazování obchodních vztahů v tomto odvětví v Severní Americe. Detaily o veletrhu jsou k dispozici na webových stránkách https://sialcanada.com/en/. Díky účasti na veletrhu mají firmy snazší vstup na trh Kanady i Severní Ameriky, podpoří budování své značky a mohou se seznámit s trendy v odvětví v regionu.Tyto webové stránky využívají k analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokud váš internetový prohlížeč má v nastavení cookies povoleny, je nezbytný váš souhlas s použitím této technologie.

Více informací

Chyba komunikace se serverem

Nastaly technické problémy. Zkontrolujte prosím připojení k síti, a pokud pracujete jako přihlášený uživatel, ověřte prosím nastavení VPN a stav přihlášení.