Česká účast na veletrhu Gulfood Manufacturing, Private Label

11. 11. 2021

Ve dnech od 7. do 9.11. se v Dubajském Světovém obchodním centru konal veletrh Gulfood Manufacturing, Private Label and Licensing, Yummex a Specialty Food.

Jak se původně předpokládalo, spojení několika veletrhů včetně pořádání mezinárodní soutěže kaváren a nabídka master kurzů s místními šéfkuchaři přitáhla nejen výbornou základnu vystavovatelů, ale také profesionální návštěvníky ze všech sousedních zemí. V sekci Private Label and Licensing, které byla vyčleněna jedna hala pro privátní značky, se na ploše 60 metrů čtverečních díky projektu na podporu ekonomické diplomacie Ministerstva zemědělství, které zastupoval zemědělský diplomat Lukáš Zamrzla, představilo celkem 6 českých firem. V nedaleké hale Yummex, která tradičně představuje cukrovinky, se představila známá česká firma Medovník. O všechny zmíněné firmy byl mezi nákupčími a firmami obrovský zájem. Účastníci našeho stánku se shodli, že veletrh výrazně konkuruje regionální jedničce veletrhů v regionu Gulfoodu. Kromě spousty kontaktů, obchodníků a majitelů řetězců projevily o české produkty zájem taková jména jako například Carrefour, Lulu Hypermarket, Life Pharmacy, Kibsons, nebo Noon (Amazon). Příští rok se MZe hodlá na veletrh vrátit formou ještě větší, připravenější a ve vyšším počtu firem.


 

Tyto webové stránky využívají k analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokud váš internetový prohlížeč má v nastavení cookies povoleny, je nezbytný váš souhlas s použitím této technologie.

Více informací

Chyba komunikace se serverem

Nastaly technické problémy. Zkontrolujte prosím připojení k síti, a pokud pracujete jako přihlášený uživatel, ověřte prosím nastavení VPN a stav přihlášení.