Incomingová mise zaměřená na prezentaci českých zemědělských farem a firem

11. 4. 2016

Ve dnech 5. – 6. dubna 2016 se v ČR uskutečnila incomingová mise v oblasti plemenářství, jejíž cílem byla prezentace českých zemědělských technologií a know-how. Zástupci Ministerstva zemědělství ČR (MZe) společně se zástupci Českomoravského svazu chovatelů (ČMSCH) přivítali podnikatelskou delegaci z několika zemí, např. z Moldavska, Uzbekistánu a Etiopie.

V rámci této mise navštívili účastníci mise spolu se zástupci MZe a ČMSCH řadu zemědělských farem, veletrhy TECHAGRO, ANIMAL VETEX, SILVA REGINA a BIOMASA v Brně, a také laboratoř pro rozbor mléka společnosti ČMSCH. Součástí této mise bylo rovněž B2B fórum, na němž se prezentovali čeští obchodní partneři.

Účastníci zahraniční delegace projevili zájem o českou živočišnou výrobu, technologie pro živočišnou výrobu a taktéž předání českých zkušeností při vytváření legislativy v oblasti živočišné výroby.

Tyto webové stránky využívají k analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokud váš internetový prohlížeč má v nastavení cookies povoleny, je nezbytný váš souhlas s použitím této technologie.

Více informací

Chyba komunikace se serverem

Nastaly technické problémy. Zkontrolujte prosím připojení k síti, a pokud pracujete jako přihlášený uživatel, ověřte prosím nastavení VPN a stav přihlášení.