Incomingová mise z Brazílie zaměřená na zemědělské a potravinářské technologie

26. 8. 2019

V týdnu od 19. do 23. srpna 2019 navštívila Českou republiku desetičlenná delegace představitelů a předních vlastníků zemědělských družstev státu Paraná.

Delegace absolvovala návštěvy u firem na membránovou technologii pro úpravu syrovátky, čištění potravinářské vody a odpadní vody, genetiku hospodářských zvířat, využití vrtulníků a nákladních vozů pro zemědělské účely. Pracovní část programu uzavřela návštěva výstavy Země živitelka včetně setkání s českými firmami a společné B2B jednání v areálu výstaviště dne 23. srpna. Cílem této mise bylo seznámit brazilskou delegaci se špičkovými českými technologiemi a předat kontakty vedoucí k navázání budoucí spolupráce.

 

 

 

Tyto webové stránky využívají k analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokud váš internetový prohlížeč má v nastavení cookies povoleny, je nezbytný váš souhlas s použitím této technologie.

Více informací

Chyba komunikace se serverem

Nastaly technické problémy. Zkontrolujte prosím připojení k síti, a pokud pracujete jako přihlášený uživatel, ověřte prosím nastavení VPN a stav přihlášení.