I v roce 2022 bude FOODEX Japan s českou účastí

Datum akce: 8. 3. 2022 - 11. 3. 2022
Místo konání:
Výstaviště Makuhari Messe
Kategorie akce: Výstava, veletrh

Ministerstvo zemědělství nabízí českým firmám možnost prezentovat se na veletrhu Foodex Japan 2022, 8. – 11. března. Z důvodu cestovních omezení však zejména prostřednictvím místních obchodních partnerů, katalogů či vzorků výrobků.

Tradičně proběhne i letos prestižní mezinárodní potravinářský veletrh Foodex Japan 2022 na výstavišti Makuhari Messe za české účasti. V rámci projektu na podporu ekonomické diplomacie (PROPED) a s přispěním Ministerstva zemědělství se Česká republika představí expozicí na ploše 36 m2.

Současná cestovní omezení nařízená japonskými úřady neumožňují fyzickou účast zástupců českých firem na veletrhu, nicméně Ministerstvo zemědělství nabízí firmám možnost být zastoupeny svými místními obchodními partnery, případně se prezentovat na společném stánku zaslanými propagačními materiály či vzorky.  

Vzorky je nutné doručit na Velvyslanectví ČR v Tokiu do 3. března 2022. Katalogy a propagační materiály je možné zaslat i elektronicky.

Máte-li zájem o účast na veletrhu, kontaktujte zemědělskou diplomatku v Japonsku Irenu Leopoldovou (Irena.Leopoldova@mze.cz) do 31. ledna 2022.

Tyto webové stránky využívají k analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokud váš internetový prohlížeč má v nastavení cookies povoleny, je nezbytný váš souhlas s použitím této technologie.

Více informací

Chyba komunikace se serverem

Nastaly technické problémy. Zkontrolujte prosím připojení k síti, a pokud pracujete jako přihlášený uživatel, ověřte prosím nastavení VPN a stav přihlášení.