Den českého piva v Lombardii

7. 10. 2022

Ministerstvo zahraničních věcí (Generální konzulát v Miláně ) ve spolupráci s agenturou CzechTrade a Ministerstvem zemědělství organizují B2B prezentaci piv českých minipivovarů pro italský trh, která se uskuteční v rámci projektu na podporu ekonomické diplomacie.

„Den českého piva v Lombardii“ proběhne 24. října 2022 v reprezentačních prostorách Generálního konzulátu ČR (Via G.B. Morgagni 20, 20129 Milán) a bude zaměřen na potenciální italské obchodní partnery, především zástupce italských importérů a distributorů piva, provozovatele sítí hotelů a restaurací a novináře a blogery zaměřené na pivo a pivní kulturu. Předpokládaná doba trvání akce je přibližně 4 hodiny (orientačně od 13:00 do 17:00 hodin).

Cílem akce je prezentovat několik českých značek a typů řemeslných piv italským distributorům a nezávislým pubům za účelem rozšíření jejich produktového portfolia, které by uspokojilo očekávání a vzbudilo zájem o alternativní chutě koncového klienta na tomto vysoce konkurenčním trhu. V rámci projektu bude hrazen catering, pronájem stanů v místě a propagace akce. Dopravu a ubytování stejně jako dopravu vzorků hradí firmy samy.

V případu zájmu o účast se obraťte na kontaktní osoby: p. Michal Bucháček (buchacek@mzv.cz, tel. + 39 02 3650 9536, mob. +420 39 375 635 1265), nebo p. Marek Antasčev (marek.atanascev@czechtrade.cz).

Tyto webové stránky využívají k analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokud váš internetový prohlížeč má v nastavení cookies povoleny, je nezbytný váš souhlas s použitím této technologie.

Více informací

Chyba komunikace se serverem

Nastaly technické problémy. Zkontrolujte prosím připojení k síti, a pokud pracujete jako přihlášený uživatel, ověřte prosím nastavení VPN a stav přihlášení.