Kolegové agronomové přišli z nějakého školení, že by od letošního roku mělo dojít ke změně podmínek u AEO, ošetřování travních porostů, titul louky a titul mezofilní a vlhkomilné louky.

31. 3. 2015

Konkrétně, že by místo druhé seče s odklizem biomasy bylo možné provádět mulčování. Máte prosím k tomu nějaké informace, případně jestli se něco takového připravuje do dalších let?

Standardně lze provádět údržbu trvalého travního porostu v základním titulu a titulu Mezofilní a vlhkomilné louky pouze sečí, v případě základního titulu ještě pastvou. Pokud žadatel provádí pastvu, pak je povinen do 30 dnů od skončení pastvy, nejpozději však do 31.12. provést likvidaci nedopasků sečí nebo mulčováním.

Tyto webové stránky využívají k analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokud váš internetový prohlížeč má v nastavení cookies povoleny, je nezbytný váš souhlas s použitím této technologie.

Více informací

Chyba komunikace se serverem

Nastaly technické problémy. Zkontrolujte prosím připojení k síti, a pokud pracujete jako přihlášený uživatel, ověřte prosím nastavení VPN a stav přihlášení.