Odstavec předpisu 141/2006 Sb.
Nařízení Vlády České republiky č. 141/2006 Sb., o stanovení některých podmínek poskytování národních doplňkových plateb k přímým podporám pro rok 2006
Příl.5

Příl.5
Podmínky pěstování plodin na orné půdě pro platbu na pěstování plodin na orné půdě
[§ 13 písm. c)]
1. Olejniny, len olejný a pšenice tvrdá nesmí být sklízeny před 30. červnem 2006, nedosáhnou-li dříve stádia plné zralosti. 2. Luskoviny nesmí být sklízeny před dosažením stádia plné zralosti.
3. Na plochy, které jsou oseté směsí obilovin a krmných luskovin lze poskytnout platbu v případě, že je plocha oseta převážně krmnými luskovinami a jednotlivé druhy nemohou být sklízeny odděleně.
4. Obiloviny nesmějí být sklizeny před stadiem mléčné zralosti.
5. Pro konopí seté platí podmínky stanovené nařízením vlády č. 144/2005 Sb., o stanovení některých podmínek poskytování jednotné platby na plochu zemědělské půdy pro kalendářní roky 2005 a 2006.

Tyto webové stránky využívají k analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokud váš internetový prohlížeč má v nastavení cookies povoleny, je nezbytný váš souhlas s použitím této technologie.

Více informací

Chyba komunikace se serverem

Nastaly technické problémy. Zkontrolujte prosím připojení k síti, a pokud pracujete jako přihlášený uživatel, ověřte prosím nastavení VPN a stav přihlášení.