Tyto události se konají dne 22. 9. 2023. Přejete si zobrazit události za celý měsíc, celý rok?

Moderní minulost VI: Inovativní řešení v pestré a stabilní krajině

21. 9. 2023 6:00 - 22. 9. 2023 12:30
Kulturní, společenské a promo akce
Jihomoravský kraj
Celostátní síť pro venkov Moravskoslezského kraje ve spolupráci s MAS Jablunkovsko Vás zvou na exkurzi „Moderní minulost VI: Inovativní řešení v pestré a stabilní krajině". Program dvoudenní exkurze nabídne možnosti využití moderních přístupů a využití technologií v zemědělství. Bude inspirací zvláště drobným zemědělcům za účelem zefektivnění jejich zemědělské činnosti. Součástí programu exkurze…

Projekty na Orlicku

22. 9. 2023 7:45 - 15:00
Vzdělávací akce (konference, kurzy, přednášky atd.)
Česká Třebová, Nekoř, Dolní Čermná
Ministerstvo zemědělství a Státní zemědělský intervenční fond ve spolupráci s MAS ORLICKO, z. s. si Vás v rámci aktivit Celostátní sítě pro venkov dovolují pozvat na seminář s exkurzí s názvem Projekty na Orlicku. Jednodenní seminář s exkurzí zaměřený na úspěšně zrealizované projekty Programu rozvoje venkova 2014–2020 (PRV) se zaměřením na zemědělské i nezemědělské činnosti. V rámci semináře s…

Poznej svého farmáře ve Valašském Meziříčí

22. 9. 2023 8:00 - 16:00
Biojarmark
Valašské Meziříčí
Vyrazte s námi na Valašsko, na poslední letošní zastavení v rámci projektu Poznej svého farmáře uskuteční farmářský trh s lokálními potraviny. Těšit se můžete na doprovodný hudební program, vaření z regionálních potravin i jejich ochutnávky.

Tyto webové stránky využívají k analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokud váš internetový prohlížeč má v nastavení cookies povoleny, je nezbytný váš souhlas s použitím této technologie.

Více informací

Chyba komunikace se serverem

Nastaly technické problémy. Zkontrolujte prosím připojení k síti, a pokud pracujete jako přihlášený uživatel, ověřte prosím nastavení VPN a stav přihlášení.