Tyto události se konají dne 7. 11. 2023. Přejete si zobrazit události za celý měsíc, celý rok?

Vesnice roku přehledně

7. 11. 2023 9:00 - 8. 11. 2023 12:00
Den otevřených dveří, exkurze
Kramářova chata na Suchém vrchu, Orličky 186, 561 55 Orličky
Ministerstvo zemědělství a Státní zemědělský intervenční fond ve spolupráci se Sdružením místních samospráv České republiky, z.s. a obcí Červená Voda si Vás v rámci aktivit Celostátní sítě pro venkov dovolují pozvat na seminář s exkurzí Vesnice roku přehledně. 

Konference Welfare zvířat - aktuality z pohledu evropských dotací a legislativy v ČR; novinky v oblasti inovací; zkušenosti z praxe

7. 11. 2023 9:30 - 14:00
Vzdělávací akce (konference, kurzy, přednášky atd.)
Ministerstvo zemědělství, jednací sál č. 400 Těšnov 65/17, 110 00 Praha 1 – Nově Město
Celostátní síť pro venkov ve spolupráci s Tematickou pracovní skupinou WELFARE/pohoda zvířat Vás srdečně zvou na konferenci k tématu Welfare zvířat - aktuality z pohledu evropských dotací a legislativy v ČR;  novinky v oblasti inovací; zkušenosti z praxe. Více informací včetně odkazu na registraci v přiložené pozvánce.

Pozvánka na podzimní sbírku potravin

7. 11. 2023 11:00 - 12:00
Tisková konference, brífink
Vážení zástupci médií,  sbírka potravin se za deset let své existence stala největší materiální sbírkou v České republice. Pomáhá řešit situaci lidem v nouzi, o to více v současné době, kdy se v důsledku zhoršených ekonomických podmínek nachází na hranici chudoby až 8 % všech obyvatel. Potravinové banky vytváří rozsáhlou záchrannou síť a jejich činnost napomáhá státu při pomoci lidem nacházejícím…

Tyto webové stránky využívají k analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokud váš internetový prohlížeč má v nastavení cookies povoleny, je nezbytný váš souhlas s použitím této technologie.

Více informací

Chyba komunikace se serverem

Nastaly technické problémy. Zkontrolujte prosím připojení k síti, a pokud pracujete jako přihlášený uživatel, ověřte prosím nastavení VPN a stav přihlášení.