Tyto události se konají dne 3. 11. 2023. Přejete si zobrazit události za celý měsíc, celý rok?

AKCE ZRUŠENA - Za příklady dobré praxe po Čechách

1. 11. 2023 8:00 - 3. 11. 2023 23:00
Vzdělávací akce (konference, kurzy, přednášky atd.)
Jihočeský kraj
Celostátní sít pro venkov ve spolupráci s Jihočeským venkovem, z.s. si Vás dovolují pozvat na exkurzi s názvem „Za příklady dobré praxe po Čechách“. Exkurze zaměřená na prezentaci úspěšně realizovaných projektů v rámci strategie CLLD a Programu rozvoje venkova v programovém období 2014–2020 a na konkrétní příklady dobré praxe, které mohou navázat na podmínky SP SZP 2023–2027 a dotační programy pro…
Ministerstvo zemědělství a Státní zemědělský intervenční fond ve spolupráci s Krajským sdružením Národní sítě místních akčních skupin ČR Olomouckého kraje Vás v rámci aktivit Celostátní sítě pro venkov srdečně zvou na Setkání místních akčních skupin čtyř krajů: Vysočiny, Olomouckého, Zlínského a Pardubického kraje ANEB ROZVÍJÍME SE V NOVÉM PROGRAMOVÉM OBDOBÍ.  

Precizní zemědělství v ekologickém vinařství a mobilizace živin v půdě

3. 11. 2023 10:00 - 18:00
Den otevřených dveří, exkurze
klášter sv. Voršily Kutná Hora
DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ na téma Precizní zemědělství v ekologickém vinařství a mobilizace živin v půdě. Vážení kolegové hospodáři, opět pro Vás otevíráme nejen pomyslná, ale i ta skutečná, mírně vrzající vrátka našeho hospodářství a srdečně vás zvu na seminář na téma Precizní zemědělství v ekologickém vinařství a mobilizace živin v půdě. Přednášet a diskutovat bude:  Matthias Strahlhofer z rakouské…

Tyto webové stránky využívají k analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokud váš internetový prohlížeč má v nastavení cookies povoleny, je nezbytný váš souhlas s použitím této technologie.

Více informací

Chyba komunikace se serverem

Nastaly technické problémy. Zkontrolujte prosím připojení k síti, a pokud pracujete jako přihlášený uživatel, ověřte prosím nastavení VPN a stav přihlášení.