Tyto události se konají dne 2. 11. 2023. Přejete si zobrazit události za celý měsíc, celý rok?

AKCE ZRUŠENA - Za příklady dobré praxe po Čechách

1. 11. 2023 8:00 - 3. 11. 2023 23:00
Vzdělávací akce (konference, kurzy, přednášky atd.)
Jihočeský kraj
Celostátní sít pro venkov ve spolupráci s Jihočeským venkovem, z.s. si Vás dovolují pozvat na exkurzi s názvem „Za příklady dobré praxe po Čechách“. Exkurze zaměřená na prezentaci úspěšně realizovaných projektů v rámci strategie CLLD a Programu rozvoje venkova v programovém období 2014–2020 a na konkrétní příklady dobré praxe, které mohou navázat na podmínky SP SZP 2023–2027 a dotační programy pro…
Ministerstvo zemědělství a Státní zemědělský intervenční fond ve spolupráci s Krajským sdružením Národní sítě místních akčních skupin ČR Olomouckého kraje Vás v rámci aktivit Celostátní sítě pro venkov srdečně zvou na Setkání místních akčních skupin čtyř krajů: Vysočiny, Olomouckého, Zlínského a Pardubického kraje ANEB ROZVÍJÍME SE V NOVÉM PROGRAMOVÉM OBDOBÍ.  

Přímé setí pšenice ozimé do vzrostlých meziplodin

2. 11. 2023 10:00 - 16:00
Den otevřených dveří, exkurze
Lidový dům, U Rybníka 26, Žabčice
Zveme na poslední den otevřených dveří na farmě v Žabčicích v tomto roce, který se uskuteční ve čtvrtek 2. listopadu 2023 v Lidovém domě Žabčicích. Tématem polního dne je "Přímé setí pšenice ozimé do vzrostlých meziplodin. Různé způsoby ukončení meziplodin." Zahájení akce a přednášková část se bude konat v Lidovém domě na adrese U rybníka 23, 664 63 Žabčice. Po obědě se přesuneme na polní ukázky,…

Tyto webové stránky využívají k analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokud váš internetový prohlížeč má v nastavení cookies povoleny, je nezbytný váš souhlas s použitím této technologie.

Více informací

Chyba komunikace se serverem

Nastaly technické problémy. Zkontrolujte prosím připojení k síti, a pokud pracujete jako přihlášený uživatel, ověřte prosím nastavení VPN a stav přihlášení.