Tyto události se konají dne 15. 11. 2023. Přejete si zobrazit události za celý měsíc, celý rok?

Možnosti obnovitelné energie na farmách

15. 11. 2023 9:00 - 13:30
Vzdělávací akce (konference, kurzy, přednášky atd.)
Farma Obora, Obora 4, 391 75 Malšice
Ministerstvo zemědělství a Státní zemědělský intervenční fond ve spolupráci s Asociací soukromého zemědělství ČR si Vás v rámci aktivit Celostátní sítě pro venkov dovolují pozvat na seminář s exkurzí "Možnosti obnovitelné energie na farmách". Seminář s exkurzí je zaměřen na téma čerpání podpory v oblasti obnovitelných zdrojů energie prostřednictvím Strategického plánu Společné zemědělské politiky…
Ministerstvo zemědělství a Státní zemědělský intervenční fond si Vás v rámci aktivit Celostátní sítě pro venkov dovolují pozvat na webinář Strategický plán Společné zemědělské politiky na období 2023–2027 2. kolo příjmu žádostí projektových intervencí v oblasti Rozvoje venkova.

Adaptace a udržitelnost zemědělství v souvislostech s klimatickou změnou

15. 11. 2023 9:00 - 18:00
Vzdělávací akce (konference, kurzy, přednášky atd.)
Restaurace Kulturní dům, Chanovice 51, 341 01 Chanovice, případně online přenos na youtube
V rámci aktivit Celostátní sítě pro venkov si Vás dovolujeme pozvat na seminář „Adaptace a udržitelnost zemědělství v souvislostech s klimatickou změnou“.

Tyto webové stránky využívají k analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokud váš internetový prohlížeč má v nastavení cookies povoleny, je nezbytný váš souhlas s použitím této technologie.

Více informací

Chyba komunikace se serverem

Nastaly technické problémy. Zkontrolujte prosím připojení k síti, a pokud pracujete jako přihlášený uživatel, ověřte prosím nastavení VPN a stav přihlášení.