Zakládání stájí v Integrovaném zemědělském registru

16. 4. 2018

Založení stáje na hospodářství je možné dvěma způsoby /1) online prostřednictvím stájovémo registru, 2) hlášením do Ústřední evidence/ . Podrobný popis je uveden po kliknutí na nadpis novinky.

Pokud potřebujete ve svém hospodářství založit novou stáj, lze to provést
dvěma způsoby:

  1. Pokud používáte stájový registr vedený v Registru zvířat na Portálu farmáře, lze novou stáj založit na záložce Stáje. Pokud máte aktivní tento stájový registr nelze pohyby zvířat do Ústřední evidence hlásit jiným způsobem.
  2. Pokud změny zvířat hlásíte do Ústřední evidence jiným způsobem (papír, datový soubor, webová služba, externí software) lze novou stáj vytvořit tak, že na ni odsunete ze stávající stáje zvířata. Zároveň tato zvířata musíte na novou stáj přisunout. V případě, že stáj využíváte i v rámci jednotlivých dotačních titulů, je nezbytné přesuny zvířat mezi těmito stájemi hlásit v předepsané lhůtě, tj. do 7 dnů.

 

Tyto webové stránky využívají k analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokud váš internetový prohlížeč má v nastavení cookies povoleny, je nezbytný váš souhlas s použitím této technologie.

Více informací

Chyba komunikace se serverem

Nastaly technické problémy. Zkontrolujte prosím připojení k síti, a pokud pracujete jako přihlášený uživatel, ověřte prosím nastavení VPN a stav přihlášení.