Dotace
V tématické sekci Dotace se dozvíte podmínky pro splnění dotačních pravidel a postupy, jak dotace čerpat

Dotační zdroje lze v České republice (ČR) rozdělit na dvě základní skupiny podle zdroje finančních prostředků. Po vstupu ČR do Evropské unie (EU) jsou zemědělcům nabízeny evropské dotační programy (většinou částečně kofinancované ze státního rozpočtu ČR), které jsou vhodně doplněny národními dotačními programy (plně hrazeny ze státního rozpočtu ČR). Administruje a vyplácí Státní zemědělský intervenční fond.

Novinky

16. 2. 2024
Zásobník žádostí k 15. únoru 2024
Stáhnout (pdf, 219 kB)
14. 2. 2024
Přinášíme vysvětlivky k jednotlivým stavům žádosti o dotaci. Celý dokument naleznete jednotně také v příloze pod tímto článkem.
Stáhnout (pdf, 114 kB)
Ministerstvo zemědělství Vás zve na webinář k 17. kolu příjmu žádostí Programu rozvoje venkova ČR na období 2014–2020, Opatření M01 Předávání znalostí a informační akce. Registrace na webinář probíhá do 5. 3. 2024, 10:00 na odkazu nebo prostřednictvím QR kódu uvedeném v připojené pozvánce.  
Webináře k přímým platbám, podmíněnosti a environmentálním opatřením Strategického plánu SZP

Webináře k přímým platbám, podmíněnosti a environmentálním opatřením Strategického plánu SZP

31. 1. 2024
Ministerstvo zemědělství připravilo ve spolupráci s Ústavem zemědělské ekonomiky a informací informační webináře k přímým platbám, podmíněnosti a environmentálním opatřením Strategického plánu SZP před podáním jednotné žádosti v roce 2024 určené zejména pro zemědělské podnikatele. Záměrem je poskytnout žadatelům o dotace ucelený přehled informací zejména o nových nařízeních vlády a požadavcích na…

Tyto webové stránky využívají k analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokud váš internetový prohlížeč má v nastavení cookies povoleny, je nezbytný váš souhlas s použitím této technologie.

Více informací

Chyba komunikace se serverem

Nastaly technické problémy. Zkontrolujte prosím připojení k síti, a pokud pracujete jako přihlášený uživatel, ověřte prosím nastavení VPN a stav přihlášení.