Webináře k Jednotné žádosti 2023

Datum akce: 29. 3. 2023 9:00 - 11:00
Kategorie akce: Vzdělávací akce (konference, kurzy, přednášky atd.)

Dovolujeme si Vás jménem Ministerstva zemědělství pozvat na informační webináře k environmentálním opatřením Strategického plánu SZP na období 2023–2027 a přímým platbám před podáním jednotné žádosti v roce 2023 určené zejména pro zemědělské podnikatele.

Záměrem je poskytnout žadatelům o dotace ucelený přehled informací o jednotlivých nařízeních vlády a současných změnách pro jejich snadnější orientaci v aktuálních požadavcích na hospodaření, vyplňování jednotné žádosti a souvisejících tématech.

Účast na webinářích je bezplatná, přednášejícími budou gestoři opatření z Ministerstva zemědělství.

Webináře se uskuteční v termínech: 15., 22., 28. února a 1., 7., 8., 15., 22., 28 a 29. března 2023. V případě zájmu o účast na webináři se registrujte na Vámi vybraný termín. Odborná část webináře bude nahrávána, záznam z vybraného webináře pak bude k dispozici na e-agri.

Více informací naleznete v přiložené pozvánce.

Tyto webové stránky využívají k analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokud váš internetový prohlížeč má v nastavení cookies povoleny, je nezbytný váš souhlas s použitím této technologie.

Více informací

Chyba komunikace se serverem

Nastaly technické problémy. Zkontrolujte prosím připojení k síti, a pokud pracujete jako přihlášený uživatel, ověřte prosím nastavení VPN a stav přihlášení.