2. kolo - Pravidla pro žadatele - operace 6.4.3 Investice na podporu energie z obnovitelných zdrojů

Pravidla, kterými se stanovují podmínky pro poskytování dotace na projekty Programu rozvoje venkova na období 2014–2020 pro 2. kolo příjmu žádostí pro operaci 6.4.3 Investice na podporu energie z obnovitelných zdrojů.

V 2. kole příjmu žádostí je možno podat Žádost o dotaci na záměr a) Výstavba a modernizace zařízení na výrobu tvarovaných biopaliv.

Podpora nové výstavby bioplynové stanice bude vyhlášena v závislosti na dokončení procesu notifikace Evropské komise provozní podpory.

Přílohy

Specifické podmínky pro poskytování dotace na základě Programu rozvoje venkova platné pro 2. kolo příjmu žádostí - Operace 6.4.3 Investice na podporu energie z obnovitelných zdrojů

Stáhnout (pdf, 991 kB)

Obecné podmínky pro poskytnutí dotace na základě Programu rozvoje venkova na období 2014 – 2020 platné pro 2. kolo příjmu žádostí

Stáhnout (pdf, 620 kB)

Tyto webové stránky využívají k analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokud váš internetový prohlížeč má v nastavení cookies povoleny, je nezbytný váš souhlas s použitím této technologie.

Více informací

Chyba komunikace se serverem

Nastaly technické problémy. Zkontrolujte prosím připojení k síti, a pokud pracujete jako přihlášený uživatel, ověřte prosím nastavení VPN a stav přihlášení.