Seminář pro zemědělce v CHKO

Datum akce: 5. 12. 2018 9:00 - 12:50
Místo konání:
Dům kultury Bílovec Ostravská 363, 743 01 Bílovec
Kategorie akce: Vzdělávací akce (konference, kurzy, přednášky atd.)

Jménem Ministerstva zemědělství a Agentury ochrany přírody a krajiny ČR si Vás dovolujeme pozvat na seminář pro zemědělce hospodařící v chráněné krajinné oblasti Poodří se zaměřením na Agroenvironmentálně-klimatická opatření. Seminář se bude konat dne 5. 12. 2018 od 9:00 do 12:50 hodin v Domu kultury Bílovec Ostravská 363, 743 01 Bílovec.

Na seminářích budou prezentovány zemědělské odborné i laické veřejnosti cíle, účel a dopady jednotlivých podmínek nastavených v dotačních titulech cílených primárně do oblastí s vyšší přírodní hodnotou. Semináře umožní výměnu zkušeností a diskuzi účastníků s odborníky zajišťujícími nastavení podmínek hospodaření v cílových oblastech.

Účast na akci je bezplatná, pro návštěvníky je připraveno malé občerstvení, kapacita setkání je omezená, proto se prosím registrujte co nejdříve.

Pozvánka s podrobným programem semináře a přihláškou je uvedena v příloze.

Přílohy

Seminář - 5. 12. 2018 CHKO Poodri

Stáhnout (pdf, 205 kB)

Tyto webové stránky využívají k analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokud váš internetový prohlížeč má v nastavení cookies povoleny, je nezbytný váš souhlas s použitím této technologie.

Více informací

Chyba komunikace se serverem

Nastaly technické problémy. Zkontrolujte prosím připojení k síti, a pokud pracujete jako přihlášený uživatel, ověřte prosím nastavení VPN a stav přihlášení.