Seminář pro zemědělce v CHKO

Datum akce: 28. 11. 2018 9:00 - 12:50
Místo konání:
Congress & Wellness Hotel Veba, Šalounova 127, Broumov 550 01
Kategorie akce: Vzdělávací akce (konference, kurzy, přednášky atd.)

Jménem Ministerstva zemědělství a Agentury ochrany přírody a krajiny ČR si Vás dovolujeme pozvat na seminář pro zemědělce hospodařící v chráněné krajinné oblasti Broumovsko se zaměřením na Agroenvironmentálně-klimatická opatření. Seminář se bude konat dne 28. 11. 2018 od 9:00 do 12:50 hodin v Congress & Wellness Hotelu Veba, Šalounova 127, Broumov 550 01.

Na seminářích budou prezentovány zemědělské odborné i laické veřejnosti cíle, účel a dopady jednotlivých podmínek nastavených v dotačních titulech cílených primárně do oblastí s vyšší přírodní hodnotou. Semináře umožní výměnu zkušeností a diskuzi účastníků s odborníky zajišťujícími nastavení podmínek hospodaření v cílových oblastech.

Účast na akci je bezplatná, pro návštěvníky je připraveno malé občerstvení, kapacita setkání je omezená, proto se prosím registrujte co nejdříve.

Pozvánka s podrobným programem semináře a přihláškou je uvedena v příloze.

Přílohy

Seminář - 28. 11. 2018 CHKO Broumovsko

Stáhnout (pdf, 207 kB)

Tyto webové stránky využívají k analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokud váš internetový prohlížeč má v nastavení cookies povoleny, je nezbytný váš souhlas s použitím této technologie.

Více informací

Chyba komunikace se serverem

Nastaly technické problémy. Zkontrolujte prosím připojení k síti, a pokud pracujete jako přihlášený uživatel, ověřte prosím nastavení VPN a stav přihlášení.