Upozornění na nejčastější zjištění a chyby při definování technické specifikace dopravních prostředku a jiného zařízení

Řídicí orgán OP Rybářství ve spolupráci s Auditním orgánem zveřejňuje prezentaci, kde je uvedena rozhodovací praxe při stanovení zadávacích podmínek a příklady diskriminačních zadávacích podmínek.

V rámci OP Rybářství se jedná především o technickou specifikaci zařízení včetně dopravních prostředků ve smyslu omezujících technických podmínek. Zadavatel nemůže zvýhodnit určité dodavatele tím, že technickou specifikaci např. vozidla v zadávacích podmínkách stanoví diskriminačním způsobem, jelikož z ostatních dodavatelů by mohl zakázku plnit pouze dodavatel vozidla jedné značky. Dodavatelé dalších značek by nemohli podat nabídku, jelikož jejich vozidla všechny požadované parametry neplnily.

Přílohy

Definování technické specifikace dopravních prostředku a jiného zařízení

Stáhnout (pdf, 313 kB)

Tyto webové stránky využívají k analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokud váš internetový prohlížeč má v nastavení cookies povoleny, je nezbytný váš souhlas s použitím této technologie.

Více informací

Chyba komunikace se serverem

Nastaly technické problémy. Zkontrolujte prosím připojení k síti, a pokud pracujete jako přihlášený uživatel, ověřte prosím nastavení VPN a stav přihlášení.