Aktuality

UPOZORNĚNÍ PRO ŽADATELE VE 20. KOLE PŘÍJMU ŽÁDOSTÍ

7. 3. 2014
Upozorňujeme žadatele na změnu postupu administrace Žádostí o dotaci, která je uvedena v Pravidlech pro žadatele pro 20. kolo příjmu žádostí.

Výklad preferenčního kritéria v rámci opatření I.1.1 Modernizace zemědělských podniků Projekt je komplexního charakteru

27. 2. 2014
S ohledem na časté dotazy žadatelů zveřejňujeme doplňující informace k preferenčnímu kritériu Projekt je komplexního charakteru. Projekt v případě zaměření na chov skotu, ovcí a/nebo koz zahrnuje minimálně tři aktivity. Projekt v případě zaměření na chov prasat a/nebo drůbeže (bez nosnic) zahrnuje minimálně dvě aktivity.

20. kolo příjmu žádostí z Programu rozvoje venkova – aktualizace Pravidel pro podopatření I.1.1.1 Modernizace zemědělských podniků

6. 2. 2014
Ministr zemědělství rozhodl o úpravě Pravidel pro 20. kolo příjmu žádostí pro podopatření I.1.1.1 Modernizace zemědělských podniků, čímž plně zohlednil výsledky hlasování členů Monitorovacího výboru Programu rozvoje venkova.

Upozornění pro žadatele ve 20. kole příjmu žádostí

5. 2. 2014
Upozornění na preferenční kritérium v podopatření I.1.1.1 - Modernizace zemědělských podniků („Projekt je realizován v Ústeckém nebo Moravskoslezském kraji (NUTS 3)“) a kritérium přijatelnosti v opatření III.1.2 - Podpora zakládání podniků a jejich rozvoje („Projekt v záměru e) lze realizovat na území krajů Ústeckého a Moravskoslezského v obci do 2000 obyvatel.“).

Nové Obecné podmínky Pravidel platí i pro podopatření I.1.3.2

30. 1. 2014
V rámci 20. kola příjmu žádostí budou administrovány i Žádosti o dotaci v podopatření I.1.3.2 Spolupráce při vývoji nových produktů, postupů a technologií (resp. inovací) v potravinářství pro území hlavního města Prahy. Specifické podmínky Pravidel pro žadatele byly schváleny a zveřejněny již v prosinci 2013.

Změna definice příjemce dotace pro opatření PRV

20. 12. 2013
Důležité upozornění pro žadatele/příjemce dotace z Programu rozvoje venkova ČR 2007 - 2013. Dne 20. 12. 2013 byla ministrem zemědělství Miroslavem Tomanem schválena změna Definic příjemce dotace.

20. kolo příjmu žádostí z Programu rozvoje venkova pro opatření IV.1.2 Realizace místní rozvojové strategie

20. 12. 2013
Ministerstvo zemědělství vyhlašuje v rámci mimořádného 20. kola příjem žádostí na opatření IV.1.2 Realizace místní rozvojové strategie.

Výzva k nahlášení změn v projektech

19. 12. 2013
Tisková zpráva - Maximální prioritou Ministerstva zemědělství je plně vyčerpat rozpočet dotací alokovaný na Program rozvoje venkova. V souvislosti s blížícím se koncem programového období a potřebou revidovat veškeré zbývající finanční prostředky se Ministerstvo zemědělství obrací na všechny příjemce dotace se žádostí o sdělení, zda bude dotace, schválená v rámci konkrétního projektu, vyčerpána v…

20. kolo příjmu žádostí z Programu rozvoje venkova pro podopatření I.1.3.2 Spolupráce při vývoji nových produktů, postupů a technologií (resp. inovací) v potravinářství

6. 12. 2013
Ve 20. kole bude podpořena spolupráce pražských výrobců potravin s výzkumnými subjekty pro zavedení inovačních postupů do výroby.

Monitorovací výbor jednal o finančních přesunech v Programu rozvoje venkova

12. 11. 2013
Členové Monitorovacího výboru Programu rozvoje venkova na svém 15. zasedání dne 6. listopadu schválili úpravu finančních tabulek Programu rozvoje venkova, jejímž cílem je účelné a úplné vyčerpání přidělených finančních prostředků.
1 2 3 4 ... 18

Tyto webové stránky využívají k analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokud váš internetový prohlížeč má v nastavení cookies povoleny, je nezbytný váš souhlas s použitím této technologie.

Více informací

Chyba komunikace se serverem

Nastaly technické problémy. Zkontrolujte prosím připojení k síti, a pokud pracujete jako přihlášený uživatel, ověřte prosím nastavení VPN a stav přihlášení.