Přehled vzdělávacích akcí PRV

Vyhledat podle

Název akce:   Místo konání:   Termín konání:
Zaměření:   Regionální omezení:   Lektor:
Název pořadatele:   IČ pořadatele:  
Vyhledat
Zrušit vyhledávání
1 ... 2 ... 3 ... ... 20 ...
Číslo Název Pořadatel Místo konání Forma Termín konání Lektor Zaměření akce Regionální omezení
4672 Praktika správy nemovitostí zemědělskými podnikateli z pohledu právníka I. Zemědělský svaz České republiky (IČ: 26550521) ZS ČR územní organizace Litoměřice, Pekařská 8, 412 01 Litoměřice Prezenční 18.06.2024, 09:00 - 15:30 JUDr. Pavel Truxa 2A Konkurenceschopnost zemědělství Ústecký
4739 Zbožíznalství v potravinářském oboru 16. kolo UniConsulting s.r.o. (IČ: 25696203) č.p. 226, 55203 Česká Skalice Prezenční 19.06.2024, 08:00 - 16:00 3A Konkurenceschopnost potravinářství Královéhradecký
4668 Praktika správy nemovitostí zemědělskými podnikateli z pohledu právníka I. Zemědělský svaz České republiky (IČ: 26550521) ZEOS LOMNICE, a.s., K urnovému háji 1276, 512 51 Lomnice nad Popelkou Prezenční 19.06.2024, 09:00 - 15:30 JUDr. Pavel Truxa 2A Konkurenceschopnost zemědělství Liberecký
4667 Praktika správy nemovitostí zemědělskými podnikateli z pohledu právníka I. Zemědělský svaz České republiky (IČ: 26550521) Restaurace Chata Habřinka, č.p. 171, 561 14 České Libchavy Prezenční 20.06.2024, 09:00 - 15:30 JUDr. Pavel Truxa 2A Konkurenceschopnost zemědělství Pardubický
4503 IV. Obnova, zachování a zvýšení biologické rozmanitosti a stavu krajiny 21+ KAREL PIŠKULE (IČ: 61641316) Penzion U Nováků, Kožlí 24, 39804 Kožlí Prezenční 25.06.2024, 09:00 - 17:30 4L Ochrana a zlepšování ekosystémů závislých na lesnictví Jihočeský
4674 Praktika správy nemovitostí zemědělskými podnikateli z pohledu právníka I. Zemědělský svaz České republiky (IČ: 26550521) Restaurace U Tří bříz, Dolní 3658/2, 796 01 Prostějov Prezenční 25.06.2024, 09:00 - 15:30 JUDr. Pavel Truxa 2A Konkurenceschopnost zemědělství Olomoucký
4504 IV. Obnova, zachování a zvýšení biologické rozmanitosti a stavu krajiny 21+ KAREL PIŠKULE (IČ: 61641316) Penzion U Nováků, Kožlí 24, 39804 Kožlí Prezenční 26.06.2024, 08:00 - 16:30 4L Ochrana a zlepšování ekosystémů závislých na lesnictví Jihočeský
4675 Praktika správy nemovitostí zemědělskými podnikateli z pohledu právníka I. Zemědělský svaz České republiky (IČ: 26550521) Hostinec u Horáků-Horák Adam, Palačov 57, 741 01 Starý Jičín Prezenční 26.06.2024, 09:00 - 15:30 JUDr. Pavel Truxa 2A Konkurenceschopnost zemědělství Moravskoslezský
4771 Správná výrobní a hygienická praxe, HACCP UniConsulting s.r.o. (IČ: 25696203) Náměstí 339 339, 28123 Starý Kolín Prezenční 27.06.2024, 08:00 - 15:00 3A Konkurenceschopnost potravinářství Středočeský
4676 Praktika správy nemovitostí zemědělskými podnikateli z pohledu právníka I. Zemědělský svaz České republiky (IČ: 26550521) Restaurace U Dvořáků, Vinohradská 248, 686 05 Uherské Hradiště Prezenční 27.06.2024, 09:00 - 15:30 JUDr. Pavel Truxa 2A Konkurenceschopnost zemědělství Zlínský
4761 Správná výrobní a hygienická praxe 16. kolo _ informační akce 4,5hod UniConsulting s.r.o. (IČ: 25696203) Strakonická 946, 34101 Horažďovice Prezenční 27.06.2024, 09:30 - 14:00 3A Konkurenceschopnost potravinářství Plzeňský
4514 Lesnictví 4.0 - IOT v prostředí venkovských regionů a specifických oblastech KAREL PIŠKULE (IČ: 61641316) č.p. 247, 27033 Jesenice Prezenční 01.07.2024, 09:00 - 17:30 4L Ochrana a zlepšování ekosystémů závislých na lesnictví Středočeský
4952 Kurz ekologického vinohradnictví a vinařství Spolek EKOVÍN (IČ: 44993811) Vinařství Sonberk, Sonberk 393, 691 27 Popice Prezenční 02.07.2024, 08:30 - 17:00 ing. M. Hluchý, ing. M. Vrabec , ing. Slouk 2A Konkurenceschopnost zemědělství Jihomoravský
4515 Lesnictví 4.0 - IOT v prostředí venkovských regionů a specifických oblastech KAREL PIŠKULE (IČ: 61641316) č.p. 247, 27033 Jesenice Prezenční 02.07.2024, 09:00 - 17:30 4L Ochrana a zlepšování ekosystémů závislých na lesnictví Středočeský
4953 Kurz ekologického vinohradnictví a vinařství Spolek EKOVÍN (IČ: 44993811) Rodinné bio vinařství Víno Marcinčák Mikulov - Hotel Marcinčák, K Vápence 69, 692 01 Mikulov Prezenční 03.07.2024, 08:30 - 17:00 ing.M.Hluchý, ing. P. Marcinčák 2A Konkurenceschopnost zemědělství Jihomoravský
4516 Lesnictví 4.0 - IOT v prostředí venkovských regionů a specifických oblastech KAREL PIŠKULE (IČ: 61641316) č.p. 247, 27033 Jesenice Prezenční 03.07.2024, 09:00 - 17:30 4L Ochrana a zlepšování ekosystémů závislých na lesnictví Středočeský
4517 Lesnictví 4.0 - IOT v prostředí venkovských regionů a specifických oblastech KAREL PIŠKULE (IČ: 61641316) č.p. 247, 27033 Jesenice Online 04.07.2024, 09:00 - 17:30 5E Podpora ukládání a pohlcování uhlíku v lesnictví Středočeský
4518 Lesnictví 4.0 - IOT v prostředí venkovských regionů a specifických oblastech KAREL PIŠKULE (IČ: 61641316) č.p. 247, 27033 Jesenice Online 05.07.2024, 09:00 - 17:30 5E Podpora ukládání a pohlcování uhlíku v lesnictví Středočeský
4519 Lesnictví 4.0 - IOT v prostředí venkovských regionů a specifických oblastech KAREL PIŠKULE (IČ: 61641316) č.p. 247, 27033 Jesenice Online 08.07.2024, 09:00 - 17:30 5E Podpora ukládání a pohlcování uhlíku v lesnictví Středočeský
4520 Lesnictví 4.0 - IOT v prostředí venkovských regionů a specifických oblastech KAREL PIŠKULE (IČ: 61641316) č.p. 247, 27033 Jesenice Online 09.07.2024, 09:00 - 17:30 5E Podpora ukládání a pohlcování uhlíku v lesnictví Středočeský