Přehled vzdělávacích akcí PRV

Vyhledat podle

Název akce:   Místo konání:   Termín konání:
Zaměření:   Regionální omezení:   Lektor:
Název pořadatele:   IČ pořadatele:  
Vyhledat
Zrušit vyhledávání
1 ... 2 ... 3 ... ... 36 ...
Číslo Název Pořadatel Místo konání Termín konání Lektor Zaměření akce Regionální omezení
2258 Motivace k šetrnějšímu způsobu hospodaření - AEKO a Ekologické zemědělství
Akce byla zrušena bez náhrady
MAS Podlipansko, o.p.s. (IČ: 27408507) Kulturní středisko města Pečky, Tř. Jana Švermy 255, 289 11 Pečky 21.06.2021, 08:00 - 17:00 4Z Ochrana a zlepšování ekosystémů závislých na zemědělství Středočeský
2696 Stabilita produkce brambor metodami šetrnými k životnímu prostředí a hospodaření s vodou v půdě Agrární komora České republiky (IČ: 47674768) ÚKZUZ Lednice, Nejdek 87, Břeclav, Jihomoravský kraj, 69144 Lednice 22.06.2021, 09:00 - 12:00 Ing. M. Chlan, Ing. M. Čížek, Ing. P. Růžek, CSc., Ing. J. Králíček, Ing. P. Kasal, Ph.D., Ing. M. Suchomelová, Ing. V. Čermák, Ing. E. Hausvater,CSc., Ing. B. Dobiášová, Ing. P. Marousek, Ing. J. Čepl, CSc., Ing. P. Doležal, Ph.D., Ing. Vít Henžel. 4Z Ochrana a zlepšování ekosystémů závislých na zemědělství Jihomoravský
2392 Precizní zemědělství v živočišné výrobě Zemědělský svaz České republiky (IČ: 26550521) č.p. 198, 58842 Větrný Jeníkov 24.06.2021, 09:00 - 15:00 2A Konkurenceschopnost zemědělství Vysočina
2328 Správná výrobní a hygienická praxe 8 kolo UniConsulting s.r.o. (IČ: 25696203) Strakonická 946, 34101 Horažďovice 29.06.2021, 08:00 - 10:00 3A Konkurenceschopnost potravinářství Plzeňský
2006 Management zdraví krav respektující fyziologii organismu ve vztahu k ekonomice chovu Zemědělský svaz České republiky (IČ: 26550521) Restaurace Ostředek, č.p. 43, 257 24 Ostředek 29.06.2021, 09:00 - 15:00 doc. Ing. Luděk Stádník, Ph.D. doc. MVDr. Radko Rajmon, Ph.D. MVDr. Soňa Šlosárková, Ph.D. MVDr. Petr Slavík, Ph.D. Ing. Ondřej Šimoník 2B Mladí zemědělci Středočeský
2395 Precizní zemědělství v živočišné výrobě Zemědělský svaz České republiky (IČ: 26550521) č.p. 9, 39201 Chabrovice 29.06.2021, 09:00 - 15:00 2A Konkurenceschopnost zemědělství Jihočeský
2330 Správná výrobní a hygienická praxe 8 kolo UniConsulting s.r.o. (IČ: 25696203) Strakonická 946, 34101 Horažďovice 29.06.2021, 12:30 - 14:30 3A Konkurenceschopnost potravinářství Plzeňský
2332 Správná výrobní a hygienická praxe 8 kolo UniConsulting s.r.o. (IČ: 25696203) Strakonická 946, 34101 Horažďovice 30.06.2021, 08:00 - 10:00 3A Konkurenceschopnost potravinářství Plzeňský
2396 Precizní zemědělství v živočišné výrobě Zemědělský svaz České republiky (IČ: 26550521) Pekařská 8, 41201 Litoměřice 30.06.2021, 09:00 - 15:00 2A Konkurenceschopnost zemědělství Ústecký
2334 Správná výrobní a hygienická praxe 8 kolo UniConsulting s.r.o. (IČ: 25696203) Strakonická 946, 34101 Horažďovice 30.06.2021, 12:30 - 14:30 3A Konkurenceschopnost potravinářství Plzeňský
2399 Precizní zemědělství v živočišné výrobě Zemědělský svaz České republiky (IČ: 26550521) č.p. 57, 74101 Palačov 01.07.2021, 09:00 - 15:00 2A Konkurenceschopnost zemědělství Moravskoslezský
3085 Ekologie a moderní zemědělství II. – 2021 Regionální rozvojová agentura Východní Moravy (IČ: 45659176) VFU Brno - Školní zemědělský podnik, č.p. 190, 74253 Kunín 13.07.2021, 08:30 - 14:00 4Z Ochrana a zlepšování ekosystémů závislých na zemědělství Moravskoslezský
1995 Zlepšení hospodářské výkonnosti farem s využitím nástrojů reformované zemědělské politiky EU 2020+ Zemědělský svaz České republiky (IČ: 26550521) zasedací místnost ve společnosti ZEOS LOMNICE, a.s., K urnovému háji 1276, 512 51 Lomnice nad Popelkou 13.07.2021, 09:00 - 15:00 Ing. Jan Ulrich 2A Konkurenceschopnost zemědělství Liberecký
2043 Vlastnické a užívací vztahy k půdě jako důležitý nástroj při restrukturalizaci zemědělských podniků Zemědělský svaz České republiky (IČ: 26550521) Zemědělský svaz ČR, územní organizace Příbram a Beroun, Poštovní 4, 261 01 Příbram V 13.07.2021, 09:00 - 15:00 JUDr. Pavel Truxa 2A Konkurenceschopnost zemědělství Středočeský
2674 AEKO a EZ 2021+ Za horami Orlické Záhoří, z. s. (IČ: 27056163) č.p. 70, 517 64 Orlické Záhoří 17.07.2021, 08:00 - 17:00 4Z Ochrana a zlepšování ekosystémů závislých na zemědělství Královéhradecký
2434 Právní úprava vlastnických a užívacích vztahů k nemovitým věcem v zemědělství Zemědělský svaz České republiky (IČ: 26550521) č.p. 413, 68723 Ostrožská Lhota 20.07.2021, 09:00 - 15:00 2A Konkurenceschopnost zemědělství Zlínský
2604 Stabilita produkce brambor metodami šetrnými k životnímu prostředí a hospodaření s vodou v půdě
Akce byla zrušena bez náhrady
Agrární komora České republiky (IČ: 47674768) Březovská zemědělská, a.s., Březová u Vítkova, Opava 107, 74744 Březová 20.07.2021, 09:00 - 12:00 Ing. M. Chlan, Ing. M. Čížek, Ing. P. Růžek, CSc., Ing. J. Králíček, Ing. P. Kasal, Ph.D., Ing. M. Suchomelová, Ing. V. Čermák, Ing. E. Hausvater,CSc., Ing. B. Dobiášová, Ing. P. Marousek, Ing. J. Čepl, CSc., Ing. P. Doležal, Ph.D., Ing. Vít Henžel. 4Z Ochrana a zlepšování ekosystémů závislých na zemědělství Moravskoslezský
2697 Stabilita produkce brambor metodami šetrnými k životnímu prostředí a hospodaření s vodou v půdě Agrární komora České republiky (IČ: 47674768) Březovská zemědělská, a.s., Březová u Vítkova 107, 74744 Březová 20.07.2021, 09:00 - 12:00 Ing. M. Chlan, Ing. M. Čížek, Ing. P. Růžek, CSc., Ing. J. Králíček, Ing. P. Kasal, Ph.D., Ing. M. Suchomelová, Ing. V. Čermák, Ing. E. Hausvater,CSc., Ing. B. Dobiášová, Ing. P. Marousek, Ing. J. Čepl, CSc., Ing. P. Doležal, Ph.D., Ing. Vít Henžel. 4Z Ochrana a zlepšování ekosystémů závislých na zemědělství Moravskoslezský
2740 Správná výrobní a hygienická praxe, HACCP 11. kolo
Akce byla zrušena bez náhrady
UniConsulting s.r.o. (IČ: 25696203) Radomilická 886, 38906 Vodňany 21.07.2021, 08:00 - 15:00 3A Konkurenceschopnost potravinářství Jihočeský
2429 Právní úprava vlastnických a užívacích vztahů k nemovitým věcem v zemědělství Zemědělský svaz České republiky (IČ: 26550521) Pekařská 8, 41201 Litoměřice 22.07.2021, 09:00 - 15:00 2A Konkurenceschopnost zemědělství Ústecký