přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Naše Pole - Nabočany

Datum: 9.6.2015  9:00 – 10.6.2015  16:00
Místo konání: Nabočany, okres Chrudim
Kontakt: Ivana Kršková
ivanakrskova@ukzuzcz
Kategorie: Výstava, veletrh
GPS: 49.9439158N, 15.8862589E

ÚKZÚZ je i v letošním roce spolupartnerem zemědělské výstavy "Naše pole" - celostátní přehlídky polních pokusů odrůd zemědělských plodin, ochrany a výživy rostlin, která se bude konat ve dnech 9. a 10. června 2015 v Nabočanech u Chrudimi.

Připravili jsme pro Vás demonstrační pokusy registrovaných odrůd pšenice ozimé, žita ozimého, ječmene a tritikale, které jsou v roce 2015 zařazeny do pokusů pro doporučování odrůd. Tyto demonstrační pokusy zahrnují i odrůdy raných brambor.

Nově jsme zařadili pokusy zaměřené na výživu rostlin
- digestáty, ES kapalná hnojiva s mikroprvky,
pomocné látky (humáty, algináty, aminokyseliny), jejichž vlivy si prohlédnete na odrůdách pšenice ozimé a ječmene jarního.

Odborné informace ze strany odrůdového zkušebnictví, výživy rostlin i rostlinolékařství získáte nejen od specialistů, kteří budou přítomni přímo u pokusů, ale i na stánku ÚKZÚZ, který bude opět umístěn poblíž tribuny.

Těšíme se na viděnou!

 

 

Přílohy