přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Seznam termínů zkoušek ÚKZÚZ

Seznam termínů zkoušek pro získání osvědčení II. a III. stupně odborné způsobilosti
Datum Místo konání Adresa Kontaktní osoba
05.02.2020 Chrudim Poděbradova 909, 537 01 Chrudim

Ing. Blanka Urbánková

tel: 724 248 906

blankaurbankova@ukzuzcz {blankadolezalkova@ukzuzcz}

11.02.2020 Jihlava Fritzova 4260/4, 586 01 Jihlava

Ing. Jaromír Strašil

tel: 725 567 686

jaromirstrasil@ukzuzcz

12.02.2020 Praha Ztracená 1099, 161 00 Praha 6 - Ruzyně

Ing. Alexandra Kopřivová

tel: 731 141 406

alexandrakoprivova@ukzuzcz {alexandraschorikova@ukzuzcz}

13.02.2020 Česká Lípa Dubická 2362/56, 470 01 Česká Lípa

Ing. Jaroslava Engelová

tel: 606 034 546

jaroslavaengelova@ukzuzcz

19.02.2020 Žďár nad Sázavou Strojírenská 1089/14, 591 01 Žďár nad Sázavou

Ing. Irena Vlková

tel: 725 567 691

irenavlkova@ukzuzcz

19.02.2020 Hradec nad Svitavou Zkušební stanice ÚKZÚZ, Hradec nad Svitavou 483, PSČ: 56901

Ing. Radomír Toul

tel: 606 043 468

radomirtoul@ukzuzcz

20.02.2020 Brno Zemědělská 1752/1a, 613 00 Brno

Ing. Slováková Veronika

tel: 724 247 357

veronikaslovakova@ukzuzcz

20.02.2020 Žatec Chmelařské náměstí 1612, 438 01 Žatec

Ing. Jaroslava Engelová

tel: 606 034 546

jaroslavaengelova@ukzuzcz

25.02.2020 Plzeň Slovanská alej 20, 326 00 Plzeň

Ing. Vladimír Pokorný

tel: 724 347 756

vladimirpokorny@ukzuzcz

25.02.2020 Jihlava Fritzova 4260/4, 586 01 Jihlava

Ing. Jaromír Strašil

tel: 725 567 686

jaromirstrasil@ukzuzcz

26.02.2020 Ústí nad Orlicí Tvardkova 1191, 562 01 Ústí nad Orlicí

Ing. Karel Diewock

tel: 724 248 910

kareldiewock@ukzuzcz

26.02.2020 Pelhřimov U Stínadel 1316, 393 01 Pelhřimov

Ing. Zuzana Vítková

tel: 602 291 435

zuzanavitkova@ukzuzcz

27.02.2020 Frýdek-Místek 4. května 217, Místek, 738 01 Frýdek-Místek

Ing. Eva Sehnalová

tel: 606 043 476

evasehnalova@ukzuzcz

27.02.2020 Havlíčkův Brod Konečná 1930, 580 01 Havlíčkův Brod

Ing. Miloslav Linhart

tel: 724 915 217

miloslavlinhart@ukzuzcz

27.02.2020 Strakonice Palackého náměstí 1090, 386 01 Strakonice

Ing. Petr Kučera

tel: 602 408 203

petrkucera@ukzuzcz

05.03.2020 Opava Jaselská 16, 746 01 Opava

Ing. Jitka Titze Bordovská

tel: 724 344 496

jitkatitzebordovska@ukzuzcz
10.03.2020 Jihlava Fritzova 4260/4, 586 01 Jihlava

Ing. Jaromír Strašil

tel: 725 567 686

jaromirstrasil@ukzuzcz

12.03.2020 Česká Lípa Dubická 2362/56, 470 01 Česká Lípa

Ing. Jaroslava Engelová

tel: 606 034 546

jaroslavaengelova@ukzuzcz

12.03.2020 Praha Ztracená 1099, 161 00 Praha 6 - Ruzyně

Ing. Alexandra Kopřivová

tel: 731 141 406

alexandrakoprivova@ukzuzcz {alexandraschorikova@ukzuzcz}

18.03.2020 Žďár nad Sázavou Strojírenská 1089/14, 591 01 Žďár nad Sázavou

Ing. Irena Vlková

tel: 725 567 691

irenavlkova@ukzuzcz

19.03.2020 Hradec nad Svitavou Zkušební stanice ÚKZÚZ, Hradec nad Svitavou 483, PSČ: 56901

Ing. Radomír Toul

tel: 606 043 468

radomirtoul@ukzuzcz

19.03.2020 Brno Zemědělská 1752/1a, 613 00 Brno

Ing. Spáčilová Eliška

tel: 725 567 690

eliskaspacilova@ukzuzcz

19.03.2020 Žatec Chmelařské náměstí 1612, 438 01 Žatec

Ing. Jaroslava Engelová

tel: 606 034 546

jaroslavaengelova@ukzuzcz

19.03.2020 České Budějovice Dvořákova 381/21, 370 01 České Budějovice

Ing. Lucie Topková

tel: 602 408 156

lucietopkova@ukzuzcz

25.03.2020 Hradec Králové Habrmanova 19, 500 02 Hradec Králové

Ing. Alena Chejnovská

tel: 606 043 462

alenachejnovska@ukzuzcz

25.03.2020 Ústí nad Orlicí Tvardkova 1191, 562 01 Ústí nad Orlicí

Ing. Karel Diewock

tel: 724 248 910

kareldiewock@ukzuzcz

25.03.2020 Pelhřimov U Stínadel 1316, 393 01 Pelhřimov

Ing. Zuzana Vítková

tel: 602 291 435

zuzanavitkova@ukzuzcz

26.03.2020 Klatovy Čapkova 127, 339 01 Klatovy

Ing. Eva Čabradová

tel: 724 051 293

evacabradova@ukzuzcz

26.03.2020 Strakonice Palackého náměstí 1090, 386 01 Strakonice

Ing. Petr Kučera

tel: 602 408 203

petrkucera@ukzuzcz

31.03.2020 Havlíčkův Brod Konečná 1930, 580 01 Havlíčkův Brod

Ing. Miloslav Linhart

tel: 724 915 217

miloslavlinhart@ukzuzcz

31.03.2020 Šumperk Nemocniční 1852/53, 787 01 Šumperk

Ing. Zdeňka Daňková

tel: 606 043 478

zdenkadankova@ukzuzcz

08.04.2020 Praha Ztracená 1099, 161 00 Praha 6 - Ruzyně

Ing. Alexandra Kopřivová

tel: 731 141 406

alexandrakoprivova@ukzuzcz {alexandraschorikova@ukzuzcz}

15.04.2020 Chrudim Poděbradova 909, 537 01 Chrudim

Ing. Blanka Urbánková

tel: 724 248 906

blankaurbankova@ukzuzcz {blankadolezalkova@ukzuzcz}

16.04.2020 Česká Lípa Dubická 2362/56, 470 01 Česká Lípa

Ing. Jaroslava Engelová

tel: 606 034 546

jaroslavaengelova@ukzuzcz

16.04.2020 České Budějovice Dvořákova 381/21, 370 01 České Budějovice

Ing. Lucie Topková

tel: 602 408 156

lucietopkova@ukzuzcz

23.04.2020 Brno Zemědělská 1752/1a, 613 00 Brno

Ing. Adamcová Jaroslava

tel: 725 183 654

jaroslavaadamcova@ukzuzcz

23.04.2020 Žatec Chmelařské náměstí 1612, 438 01 Žatec

Ing. Jaroslava Engelová

tel: 606 034 546

jaroslavaengelova@ukzuzcz

23.04.2020 Strakonice Palackého náměstí 1090, 386 01 Strakonice

Ing. Petr Kučera

tel: 602 408 203

petrkucera@ukzuzcz

28.04.2020 Olomouc Šlechtitelů 773/23, Holice, 779 00 Olomouc

Ing. Ladislav Prečan

tel: 585 570 126

tel: 724 120 059

ladislavprecan@ukzuzcz

12.05.2020 Ústí nad Orlicí Tvardkova 1191, 562 01 Ústí nad Orlicí

Ing. Karel Diewock

tel: 724 248 910

kareldiewock@ukzuzcz

13.05.2020 Praha Ztracená 1099, 161 00 Praha 6 - Ruzyně

Ing. Alexandra Kopřivová

tel: 731 141 406

alexandrakoprivova@ukzuzcz {alexandraschorikova@ukzuzcz}

14.05.2020 Česká Lípa Dubická 2362/56, 470 01 Česká Lípa

Ing. Jaroslava Engelová

tel: 606 034 546

jaroslavaengelova@ukzuzcz

21.05.2020 Brno Zemědělská 1752/1a, 613 00 Brno

Ing. Hudcová Petra

tel: 725 567 694

petrahudcova@ukzuzcz

21.05.2020 Žatec Chmelařské náměstí 1612, 438 01 Žatec

Ing. Jaroslava Engelová

tel: 606 034 546

jaroslavaengelova@ukzuzcz

26.05.2020 Plzeň Slovanská alej 20, 32600

Ing. Vladimír Pokorný

tel: 724 347 756

vladimirpokorny@ukzuzcz

26.05.2020 Nový Jičín Divadelní 946/9, 741 01 Nový Jičín

Ing. Libor Krajčír

tel: 606 043 481

liborkrajcir@ukzuzcz {tomaskostal@ukzuzcz}

27.05.2020 Hradec Králové Habrmanova 19, 500 02 Hradec Králové

Ing. Alena Chejnovská

tel: 606 043 462

alenachejnovska@ukzuzcz

28.05.2020 Strakonice Palackého náměstí 1090, 386 01 Strakonice

Ing. Petr Kučera

tel: 602 408 203

petrkucera@ukzuzcz

03.06.2020 Chrudim Poděbradova 909, 537 01 Chrudim

Ing. Blanka Urbánková

tel: 724 248 906

blankaurbankova@ukzuzcz {blankadolezalkova@ukzuzcz}

10.06.2020 Karlovy Vary Závodní 152, 360 18

Ing. Markéta McGuirk

tel: 606 043 488

marketamcguirk@ukzuzcz

17.06.2020 Praha Ztracená 1099, 161 00 Praha 6 - Ruzyně

Ing. Alexandra Kopřivová

tel: 731 141 406

alexandrakoprivova@ukzuzcz {alexandraschorikova@ukzuzcz}

18.06.2020 Brno Zemědělská 1752/1a, 613 00 Brno

Ing. Martincová Ivana

tel: 606 769 165

ivanamartincova@ukzuzcz

18.06.2020 Česká Lípa Dubická 2362/56, 470 01 Česká Lípa

Ing. Jaroslava Engelová

tel: 606 034 546

jaroslavaengelova@ukzuzcz

25.06.2020 Klatovy Čapkova 127, 339 01

Ing. Eva Čabradová

tel: 724 051 293

evacabradova@ukzuzcz

25.06.2020 Žatec Chmelařské náměstí 1612, 438 01 Žatec

Ing. Jaroslava Engelová

tel: 606 034 546

jaroslavaengelova@ukzuzcz

25.06.2020 Strakonice Palackého náměstí 1090, 386 01 Strakonice

Ing. Petr Kučera

tel: 602 408 203

petrkucera@ukzuzcz

22.07.2020 Praha Ztracená 1099, 161 00 Praha 6 - Ruzyně

Ing. Alexandra Kopřivová

tel: 731 141 406

alexandrakoprivova@ukzuzcz {alexandraschorikova@ukzuzcz}

19.08.2020 Praha Ztracená 1099, 161 00 Praha 6 - Ruzyně

Ing. Alexandra Kopřivová

tel: 731 141 406

alexandrakoprivova@ukzuzcz {alexandraschorikova@ukzuzcz}

16.09.2020 Praha Ztracená 1099, 161 00 Praha 6 - Ruzyně

Ing. Alexandra Kopřivová

tel: 731 141 406

alexandrakoprivova@ukzuzcz {alexandraschorikova@ukzuzcz}

17.09.2020 Česká Lípa Dubická 2362/56, 470 01 Česká Lípa

Ing. Jaroslava Engelová

tel: 606 034 546

jaroslavaengelova@ukzuzcz

24.09.2020 Brno Zemědělská 1752/1a, 613 00 Brno

Ing. Jan Blažek

tel: 724 050 758

janblazek@ukzuzcz

24.09.2020 Žatec Chmelařské náměstí 1612, 438 01 Žatec

Ing. Jaroslava Engelová

tel: 606 034 546

jaroslavaengelova@ukzuzcz

15.10.2020 Česká Lípa Dubická 2362/56, 470 01 Česká Lípa

Ing. Jaroslava Engelová

tel: 606 034 546

jaroslavaengelova@ukzuzcz

21.10.2020 Praha Ztracená 1099, 161 00 Praha 6 - Ruzyně

Ing. Alexandra Kopřivová

tel: 731 141 406

alexandrakoprivova@ukzuzcz {alexandraschorikova@ukzuzcz}

22.10.2020 Brno Zemědělská 1752/1a, 613 00 Brno

Ing. Slováková Veronika

tel: 724 247 357

veronikaslovakova@ukzuzcz

22.10.2020 Žatec Chmelařské náměstí 1612, 438 01 Žatec

Ing. Jaroslava Engelová

tel: 606 034 546

jaroslavaengelova@ukzuzcz

12.11.2020 Česká Lípa Dubická 2362/56, 470 01 Česká Lípa

Ing. Jaroslava Engelová

tel: 606 034 546

jaroslavaengelova@ukzuzcz

18.11.2020 Praha Ztracená 1099, 161 00 Praha 6 - Ruzyně

Ing. Alexandra Kopřivová

tel: 731 141 406

alexandrakoprivova@ukzuzcz {alexandraschorikova@ukzuzcz}

19.11.2020 Žatec Chmelařské náměstí 1612, 438 01 Žatec

Ing. Jaroslava Engelová

tel: 606 034 546

jaroslavaengelova@ukzuzcz

26.11.2020 Brno Zemědělská 1752/1a, 613 00 Brno

Ing. Spáčilová Eliška

tel: 725 567 690

eliskaspacilova@ukzuzcz

03.12.2020 Česká Lípa Dubická 2362/56, 470 01 Česká Lípa

Ing. Jaroslava Engelová

tel: 606 034 546

jaroslavaengelova@ukzuzcz

09.12.2020 Praha Ztracená 1099, 161 00 Praha 6 - Ruzyně

Ing. Alexandra Kopřivová

tel: 731 141 406

alexandrakoprivova@ukzuzcz {alexandraschorikova@ukzuzcz}

10.12.2020 Brno Zemědělská 1752/1a, 613 00 Brno

Ing. Adamcová Jaroslava

tel: 725 183 654

jaroslavaadamcova@ukzuzcz

10.12.2020 Žatec Chmelařské náměstí 1612, 438 01 Žatec

Ing. Jaroslava Engelová

tel: 606 034 546

jaroslavaengelova@ukzuzcz