přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

ÚKZÚZ zahájil vydávání potvrzení o výměrách ovocných kultur pro žádosti o dotace související s jarními mrazy

24.11.2016

Tisková zpráva – ÚKZÚZ, Oddělení trvalých kultur přijímá žádosti o potvrzení za účelem prokázání výměr pro potřeby žádosti o podporu v rámci dotačního programu „Zmírnění škod způsobených jarními mrazy na ovocných kulturách v dubnu 2016“.

Potvrzení je vydáváno na základěZásad, kterými se stanovují podmínky pro poskytování dotací na zmírnění škod způsobených jarními mrazy na ovocných kulturách v dubnu 2016“.

Potvrzení budou vystavována v období od 28. 11. 2016 do 9. 12. 2016 pověřenými pracovníky Oddělení trvalých kultur na základě žádosti, která může být zaslána elektronickou poštou, osobně, poštou nebo prostřednictvím datové schránky. Pro podání žádosti není stanoven formulář, žádost musí obsahovat kontaktní údaje žadatele, odkaz na zmíněný dotační titul a IČ žadatele.

Žádost je vhodné zaslat do 7. 12. 2016 z důvodu dostatečného časového prostoru na vystavení potvrzení.

Bližší informace v části webu ÚKZÚZ - Trvalé kultury - Registrace - Registrace sadů: http://eagri.cz/public/web/file/506574/Dotace_mrazy_2016.pdf
 

Ivana Kršková, PR