přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Návštěva moldavských expertů v rámci „vinařského“ projektu

13.3.2017

Ve dnech 6. - 10. 3. 2017 proběhla v České republice plánovaná studijní cesta moldavských pracovníků rezortu zemědělství v rámci projektu „Vytvoření a implementace vinohradnického a vinařského registru v Moldavské republice“, jehož řešitelem je ÚKZÚZ a zadavatelem Česká rozvojová agentura Ministerstva zahraničních věcí.

Pracovníci Oddělení registru vinic ÚKZÚZ představili kolegům z Moldavska Registr vinic, implementaci předpisů EU týkající se problematiky vinohradnictví a vinařství a především systém kontroly. Věnovali se i informační kampani v rámci novely vinařského zákona.

V rámci testování softwaru, který je vytvářen pro Moldavskou republiku, proběhlo setkání se zástupci Tender systems s. r. o. a dále návštěva Státního zemědělského intervenčního fondu.

Do programu této návštěvy byla zahrnuta i prezentace zástupců Státní zemědělské a potravinářské inspekce, včetně exkurze laboratoře, což bylo dle kladných reakcí z moldavské strany velice přínosné.
    

Úvodní slovo ředitele ÚKZÚz Daniela Jurečky

Úvodní slovo ředitele ÚKZÚZ Daniela Jurečky

 

Představení informační kampaně k novele vinařského zákona

Představení informační kampaně k novele vinařského zákona - Rostislav Gruna

    

Exkurze na SZPI

Exkurze v laboratoři SZPI

 

Prezentace Jinřicha Pokory, ředitele Odboru kontroly, laboratoří a certifikace SZPI

Prezentace Jindřicha Pokory, ředitele Odboru kontroly, laboratoří a certifikace SZPI (vlevo stojící)

 

      

           

     


    

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem