přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Pracovní příležitosti

NOVĚ přidány nabídky na služební a pracovní místa

• Odborný rada – Hlavní specialista pro plodiny, Oddělení fytopatologie, Národní odrůdový úřad, pracoviště Brno

• Odborný rada – Specialista pro POR, Odbor přípravků na ochranu rostlin, pracoviště Brno

Odborný referent – referent státní správy, technik, Odbor provozní a zkušební, Zkušební stanice Staňkov

 

 

 


zobrazit po
7.8.2020

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na služební místo - Rada – Hlavní pokusník, Zkušební stanice Lysice, Odbor provozní a zkušební PDF Otevírá se do nového okna. (PDF, 244 KB)


7.8.2020

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na služební místo - Rada/Odborný rada – Manažer kvality, Národní referenční laboratoř pro zkoušení osiv a sadby Praha, Národní referenční laboratoř PDF Otevírá se do nového okna. (PDF, 251 KB)


7.8.2020

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na služební místo Rada – Odborný referent - Národní referenční laboratoř pro zkoušení osiv a sadby Praha, Národní referenční laboratoř PDF Otevírá se do nového okna. (PDF, 248 KB)


7.8.2020

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na služební místo Rada/Odborný rada – Přírodovědný analytik-diagnostik - Oddělení zkoušení přípravků na ochranu rostlin, Národní referenční laboratoř PDF Otevírá se do nového okna. (PDF, 253 KB)


29.7.2020

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na pracovní pozici - Laborant, Národní referenční laboratoř, Oddělení speciálních analýz rostlin a krmiv PDF Otevírá se do nového okna. (PDF, 242 KB)


27.7.2020

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na pracovní pozici – Inspektor (pracoviště Znojmo), Odbor terénní inspekce, Oddělení terénní inspekce Brno PDF Otevírá se do nového okna. (PDF, 173 KB)


8.7.2020

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na služební místo - Rada/Odborný rada – inspektor, Oddělení kontroly zemědělských vstupů Praha, Odbor kontroly zemědělských vstupů PDF Otevírá se do nového okna. (PDF, 253 KB)


12.8.2016

Přílohy k "Žádost o přijetí do služebního poměru – zaměstnanec" DOCX Otevírá se do nového okna. (DOCX, 32 KB)

zobrazit po