přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Pracovní příležitosti

NOVĚ přidány nabídky na služební a pracovní místa

• Odborný rada – Hlavní specialista pro plodiny, Oddělení fytopatologie, Národní odrůdový úřad, pracoviště Brno

• Odborný rada – Specialista pro POR, Odbor přípravků na ochranu rostlin, pracoviště Brno

Odborný referent – referent státní správy, technik, Odbor provozní a zkušební, Zkušební stanice Staňkov

 

 

 


zobrazit po
2.9.2020

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na služební místo - Vrchní rada – ředitel Oboru provozního a zkušebního, Sekce rostlinné výroby PDF Otevírá se do nového okna. (PDF, 301 KB)


2.9.2020

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na služební místo - Odborný rada – Hlavní specialista POR, Odbor přípravků na ochranu rostlin PDF Otevírá se do nového okna. (PDF, 251 KB)


1.9.2020

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na pracovní pozici - Laborant, Národní referenční laboratoř, Oddělení zkoušení přípravků na ochranu rostlin PDF Otevírá se do nového okna. (PDF, 188 KB)


31.8.2020

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na pracovní pozici - Pracovník vztahů k veřejnosti, Kancelář ústavu, Oddělení komunikace a zahraniční spolupráce PDF Otevírá se do nového okna. (PDF, 173 KB)


20.8.2020

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na pracovní pozici - Inspektor, Odbor kontroly zemědělských vstupů, Oddělení kontroly zemědělských vstupů Brno (pracoviště Znojmo) PDF Otevírá se do nového okna. (PDF, 171 KB)


20.8.2020

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na služební místo - Rada/Odborný rada – inspektor, Oddělení kontroly zemědělských vstupů Brno, Odbor kontroly zemědělských vstupů PDF Otevírá se do nového okna. (PDF, 254 KB)


7.8.2020

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na pracovní pozici - Pěstitel plodin, Odbor provozní a zkušební, Zkušební stanice Dobřichovice PDF Otevírá se do nového okna. (PDF, 171 KB)


7.8.2020

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na pracovní pozici - Traktorista - mechanizátor, Odbor provozní a zkušební, Zkušební stanice Dobřichovice PDF Otevírá se do nového okna. (PDF, 173 KB)


7.8.2020

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na služební místo - Odborný rada – vedoucí Zkušební stanice Dobřichovice1, Odbor provozní a zkušební PDF Otevírá se do nového okna. (PDF, 304 KB)


7.8.2020

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na služební místo - Odborný rada – Odborný referent/Hlavní referent pro pověřování, Oddělení správní, Odbor osiv a sadby PDF Otevírá se do nového okna. (PDF, 249 KB)

zobrazit po