přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Pracovní příležitosti

NOVĚ přidány nabídky na služební a pracovní místa

Rada/Odborný rada – Přírodovědný analytik – diagnostik, pracoviště Opava

Rada/Odborný rada – Inspektor, pracoviště Frýdek Místek nebo Karviná

Rada/Odborný rada – specialista POR, pracoviště Brno

 


zobrazit po
  • první
  • předchozí
  • 1
  • 2
8.4.2020

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na pracovní místo - Inspektor, Odbor kontroly zemědělských vstupů, Oddělení kontroly zemědělských vstupů Praha PDF Otevírá se do nového okna. (PDF, 207 KB)


8.4.2020

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na služební místo - Rada/Odborný rada – Inspektor, Oddělení terénní inspekce Opava, Odbor terénní inspekce PDF Otevírá se do nového okna. (PDF, 295 KB)


8.4.2020

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na služební místo - Vrchní referent/Rada – Odborný referent, Oddělení zkoušek užitné hodnoty, Národní odrůdový úřad PDF Otevírá se do nového okna. (PDF, 833 KB)


6.4.2020

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na služební místo - Odborný referent/Vrchní referent – Samostatný referent, Oddělení registru vinic, Sekce rostlinné výroby PDF Otevírá se do nového okna. (PDF, 302 KB)


2.4.2020

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na služební místo - Odborný/Vrchní referent – Pokusník, Zkušební stanice Pusté Jakartice, Odbor provozní a zkušební PDF Otevírá se do nového okna. (PDF, 284 KB)


31.3.2020

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na služební místo - Rada/Odborný rada – inspektor, Oddělení kontroly zemědělských vstupů Planá nad Lužnicí, Odbor kontroly zemědělských vstupů PDF Otevírá se do nového okna. (PDF, 286 KB)


31.3.2020

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na služební místo - Rada/Odborný rada – inspektor, Oddělení kontroly zemědělských vstupů Planá nad Lužnicí, Odbor kontroly zemědělských vstupů PDF Otevírá se do nového okna. (PDF, 281 KB)


31.3.2020

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na služební místo - Odborný rada – Hlavní specialista diagnostik–entomolog, Oddělení diagnostiky škodlivých organismů rostlin Olomouc, Odbor diagnostiky škodlivých organismů rostlin Olomouc PDF Otevírá se do nového okna. (PDF, 296 KB)


31.3.2020

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na služební místo - Rada/Odborný rada – Odborný referent, Oddělení terénní kontroly a koordinace, Odbor osiv a sadby PDF Otevírá se do nového okna. (PDF, 288 KB)


12.8.2016

Přílohy k "Žádost o přijetí do služebního poměru – zaměstnanec" DOCX Otevírá se do nového okna. (DOCX, 32 KB)

zobrazit po
  • první
  • předchozí
  • 1
  • 2