přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Pracovní příležitosti

NOVĚ přidány nabídky na služební a pracovní místa

• Odborný rada – Hlavní specialista pro plodiny, Oddělení fytopatologie, Národní odrůdový úřad, pracoviště Brno

• Odborný rada – Specialista pro POR, Odbor přípravků na ochranu rostlin, pracoviště Brno

Odborný referent – referent státní správy, technik, Odbor provozní a zkušební, Zkušební stanice Staňkov

 

 

 


zobrazit po
15.10.2020

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na pracovní pozici - Traktorista – mechanizátor, Odbor provozní a zkušební, Zkušební stanice Vysoká PDF Otevírá se do nového okna. (PDF, 174 KB)


14.10.2020

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na služební místo - Rada/Odborný rada – Odborný referent, Oddělení terénní kontroly a koordinace, Odbor osiv a sadby PDF Otevírá se do nového okna. (PDF, 866 KB)


2.10.2020

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na služební místo - Odborný rada – vedoucí Zkušební stanice Dobřichovice, Odbor provozní a zkušební PDF Otevírá se do nového okna. (PDF, 859 KB)


1.10.2020

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na pracovní pozici - Hlavní pokusník, Odbor provozní a zkušební, Zkušební stanice Oblekovice PDF Otevírá se do nového okna. (PDF, 172 KB)


21.9.2020

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na služební místo - Rada/Odborný rada – inspektor, Oddělení kontroly zemědělských vstupů Opava, Odbor kontroly zemědělských vstupů PDF Otevírá se do nového okna. (PDF, 812 KB)


21.9.2020

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na služební místo - Odborný rada – biometrik specialista, Oddělení zkoušek užitné hodnoty, Národní odrůdový úřad PDF Otevírá se do nového okna. (PDF, 816 KB)


21.9.2020

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na služební místo - Rada/Odborný rada – Inspektor, Oddělení terénní inspekce Plzeň, Odbor terénní inspekce PDF Otevírá se do nového okna. (PDF, 873 KB)


17.9.2020

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na služební místo Rada/Odborný rada – inspektor specialista, Oddělení fytosanitární inspekce Praha, Odbor dovozu a vývozu PDF Otevírá se do nového okna. (PDF, 879 KB)


17.9.2020

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na služební místo Rada/Odborný rada – inspektor, Oddělení kontroly zemědělských vstupů Havlíčkův Brod, Odbor kontroly zemědělských vstupů PDF Otevírá se do nového okna. (PDF, 845 KB)


14.9.2020

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na služební místo Odborný rada – vedoucí Oddělení kontroly zemědělských vstupů Praha 1, Odbor kontroly zemědělských vstupů PDF Otevírá se do nového okna. (PDF, 1006 KB)

zobrazit po