přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Pracovní příležitosti

NOVĚ přidány nabídky na služební a pracovní místa

Odborný rada – specialista pro EU, Oddělení řízení fytosanitárních rizik, Odbor zdraví rostlin Praha

Rada – Odborný referent, Sekce rostlinné výroby Brno

Odborný rada – Přírodovědný analytik-diagnostik, Oddělení zkoušení přípravků na ochranu rostlin, Národní referenční laboratoř Brno

Odborný rada – ekonom, Národní referenční laboratoř Brno

Zahradník - Odbor provozní a zkušební, Zkušební stanice Lednice

Rada/Odborný rada – inspektor, Oddělení kontroly zemědělských vstupů Brno (pracoviště Prostějov), Odbor kontroly zemědělských vstupů

Rada/Odborný rada – inspektor, Oddělení kontroly zemědělských vstupů Praha, Odbor kontroly zemědělských vstupů

Traktorista – mechanizátor, Odbor provozní a zkušební, Zkušební stanice Pusté Jakartice


6.5.2021

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na služební místo Odborný rada – specialista pro EU Oddělení řízení fytosanitárních rizik Odbor zdraví rostlin Praha PDF Otevírá se do nového okna. (PDF, 887 KB)


6.5.2021

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na služební místo Rada – Odborný referent, Sekce rostlinné výroby Brno PDF Otevírá se do nového okna. (PDF, 885 KB)


6.5.2021

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na služební místo Odborný rada – Přírodovědný analytik-diagnostik Oddělení zkoušení přípravků na ochranu rostlin, Národní referenční laboratoř Brno PDF Otevírá se do nového okna. (PDF, 886 KB)


6.5.2021

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na služební místo Odborný rada – ekonom Národní referenční laboratoř Brno PDF Otevírá se do nového okna. (PDF, 831 KB)


5.5.2021

Odbor provozní a zkušební, Zkušební stanice Lednice vyhlašuje výběrové řízení na pracovní pozici Zahradník PDF Otevírá se do nového okna. (PDF, 199 KB)


29.4.2021

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na služební místo Rada/Odborný rada – inspektor, Oddělení kontroly zemědělských vstupů Praha, Odbor kontroly zemědělských vstupů PDF Otevírá se do nového okna. (PDF, 883 KB)


29.4.2021

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na služební místo Rada/Odborný rada – inspektor, Oddělení kontroly zemědělských vstupů Brno (pracoviště Prostějov), Odbor kontroly zemědělských vstupů PDF Otevírá se do nového okna. (PDF, 889 KB)


16.4.2021

Odbor provozní a zkušební, Zkušební stanice Pusté Jakartice vyhlašuje výběrové řízení na pracovní pozici Traktorista – mechanizátor PDF Otevírá se do nového okna. (PDF, 171 KB)


8.1.2021

Přílohy k "Žádost o přijetí do služebního poměru – zaměstnanec" DOCX Otevírá se do nového okna. (DOCX, 36 KB)