přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Pracovní příležitosti

NOVĚ přidány nabídky na služební a pracovní místa

* Rada/Odborný rada – Přírodovědný analytik-diagnostik, Oddělení zkoušení přípravků na ochranu rostlin, Národní referenční laboratoř

Rada – Odborný referent, Národní referenční laboratoř pro zkoušení osiv a sadby Praha, Národní referenční laboratoř

Rada/Odborný rada – Manažer kvality, Národní referenční laboratoř pro zkoušení osiv a sadby Praha, Národní referenční laboratoř

Rada – Hlavní pokusník, Zkušební stanice Lysice, Odbor provozní a zkušební

* Odborný rada – Odborný referent/Hlavní referent pro pověřování, 
Oddělení správní, Odbor osiv a sadby

* Odborný rada – vedoucí Zkušební stanice Dobřichovice1, Odbor provozní a zkušební

Traktorista – mechanizátor, Zkušební stanice Dobřichovice, Odbor provozní a zkušební

Pěstitel plodin, Zkušební stanice Dobřichovice, Odbor provozní a zkušební

 


zobrazit po
  • 1
7.8.2020

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na pracovní pozici - Pěstitel plodin, Odbor provozní a zkušební, Zkušební stanice Dobřichovice PDF Otevírá se do nového okna. (PDF, 171 KB)


7.8.2020

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na pracovní pozici - Traktorista - mechanizátor, Odbor provozní a zkušební, Zkušební stanice Dobřichovice PDF Otevírá se do nového okna. (PDF, 173 KB)


7.8.2020

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na služební místo - Odborný rada – vedoucí Zkušební stanice Dobřichovice1, Odbor provozní a zkušební PDF Otevírá se do nového okna. (PDF, 304 KB)


7.8.2020

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na služební místo - Odborný rada – Odborný referent/Hlavní referent pro pověřování, Oddělení správní, Odbor osiv a sadby PDF Otevírá se do nového okna. (PDF, 249 KB)


7.8.2020

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na služební místo - Rada – Hlavní pokusník, Zkušební stanice Lysice, Odbor provozní a zkušební PDF Otevírá se do nového okna. (PDF, 244 KB)


7.8.2020

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na služební místo - Rada/Odborný rada – Manažer kvality, Národní referenční laboratoř pro zkoušení osiv a sadby Praha, Národní referenční laboratoř PDF Otevírá se do nového okna. (PDF, 251 KB)


7.8.2020

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na služební místo Rada – Odborný referent - Národní referenční laboratoř pro zkoušení osiv a sadby Praha, Národní referenční laboratoř PDF Otevírá se do nového okna. (PDF, 248 KB)


7.8.2020

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na služební místo Rada/Odborný rada – Přírodovědný analytik-diagnostik - Oddělení zkoušení přípravků na ochranu rostlin, Národní referenční laboratoř PDF Otevírá se do nového okna. (PDF, 253 KB)


29.7.2020

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na pracovní pozici - Laborant, Národní referenční laboratoř, Oddělení speciálních analýz rostlin a krmiv PDF Otevírá se do nového okna. (PDF, 242 KB)


27.7.2020

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na pracovní pozici – Inspektor (pracoviště Znojmo), Odbor terénní inspekce, Oddělení terénní inspekce Brno PDF Otevírá se do nového okna. (PDF, 173 KB)


8.7.2020

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na služební místo - Rada/Odborný rada – inspektor, Oddělení kontroly zemědělských vstupů Praha, Odbor kontroly zemědělských vstupů PDF Otevírá se do nového okna. (PDF, 253 KB)


8.7.2020

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na služební místo - Rada/Odborný rada – Odborný referent, Oddělení terénní kontroly a koordinace, Odbor osiv a sadby PDF Otevírá se do nového okna. (PDF, 250 KB)


8.7.2020

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na služební místo - Rada/Odborný rada – Manažer kvality, Národní referenční laboratoř pro zkoušení osiv a sadby Praha, Národní referenční laboratoř PDF Otevírá se do nového okna. (PDF, 249 KB)


8.7.2020

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na služební místo - Rada/Odborný rada – specialista POR, Oddělení fyzikálních a chemických vlastností, Odbor přípravků na ochranu rostlin PDF Otevírá se do nového okna. (PDF, 251 KB)


12.8.2016

Přílohy k "Žádost o přijetí do služebního poměru – zaměstnanec" DOCX Otevírá se do nového okna. (DOCX, 32 KB)

zobrazit po
  • 1