přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

POLNÍ DEN ÚKZÚZ 2019

Datum: 20.6.2019  8:00 – 16:00
Místo konání: Pusté Jakartice 304/17, Malé Hoštice, 74728 Opava
Organizátor: Ústřední kontrolní a zkušební ústav zemědělský
Tématické zaměření akce: Půda, odrůdy, ochrana rostlin
Kategorie: Vzdělávací akce (konference, kurzy, přednášky atd.)

 

ÚSTŘEDNÍ KONTROLNÍ A ZKUŠEBNÍ ÚSTAV ZEMĚDĚLSKÝ

Vás zve na celostátní

POLNÍ DEN ÚKZÚZ

Půda, odrůdy, ochrana rostlin

 

Letošní ročník již sedmého celostátního polního dnu bude zaměřen na kvalitu půdy, odrůdové zkušebnictví a ochranu rostlin.

Volba vhodné odrůdy pro dané půdně-klimatické podmínky s odpovídajícím výnosem, kvalitou a odolností proti škodlivým organismům a abiotickým stresům je jedním ze základních prvků udržitelného hospodaření na zemědělské půdě. Jedním z cílů Polního dne je proto seznámit účastníky s aktuálními trendy v odrůdovém zkušebnictví a možnostmi využití výsledků zkoušení pro zemědělskou praxi.

Nejen s ohledem na suchá období posledních let je naší velkou výzvou ochrana rostlin proti původcům chorob, škůdcům a plevelům.

Součástí akce bude prohlídka dlouhodobých výživářských a odrůdových pokusů, včetně popisu pedologické sondy s odborným výkladem specialistů.

 

V případě Vašeho zájmu prosíme o potvrzení Vaší účasti prostřednictvím e-mailové adresy eventy@ukzuzcz a to nejpozději do 10. 6. 2019.

Akce je bez registračního poplatku. Občerstvení zajištěno.

 

Program bude upřesněn.

 

 

Přílohy

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem

Kontakt

Ústřední kontrolní a zkušební ústav zemědělský
Hroznová 2, 656 06 Brno

Telefon: +420 543 548 111
E-mail: podatelna@ukzuzcz

 

V souvislosti s usnesením vlády č. 994 ze dne 8. října 2020, o přijetí krizového opatření, upravuje Ústřední kontrolní a zkušební ústav zemědělský úřední hodiny určené pro osobní styk s veřejností na všech pracovištích v rámci celorepublikové působnosti ve dnech

pondělí 07.00 - 12.00 hod. 
středa  12.00 - 17.00 hod.

 

 

Registry a aplikace

Kalendář