přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Aktuální informace

Aktuality

Připravili jsme pro vás seznam článků publikovaných v obnovených Aktualitách OOS od roku 2017. Nabízíme vám k využití 2 formáty, a to ve wordu a v excelu. Seznamy budeme průběžně doplňovat při každém novém vydání tohoto občasníku.

Nové webové služby

Uznávání množitelských porostů se pomalu blíží ke konci, proto bychom rádi poděkovali dodavatelům osiva i SW firmám za hladký přechod na tzv. služby "C" při datovém přenosu podávaných žádostí o uznání MP. Tato úprava byla doplněna i mnoha změnami přímo na Portálu farmáře. 

Legislativa k tisku

Níže v přílohách naleznete aktuální znění zákona a prováděcích vyhlášek s barevně vyznačenými změnami k tisku. Jedná o pracovní materiály.

 

Objednávkový list návěsek - vzor

Níže ve Formulářích naleznete vzor objednávkového listu návěsek, které jsou dostupné v tiskárně Peroutka.

 

Žádost o uzavření smlouvy na používání loga ÚKZÚZ při tisku úředních návěsek pro rozmnožovací materiál

Níže ve Formulářích naleznete žádost, kterou je třeba vyplnit, pokud chcete návěsky tisknout pomocí termotransferového tisku.

Přílohy

Formuláře