přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.


14.6.2012

Rizika nepovolených přípravků na ochranu rostlin a padělků PDF Otevírá se do nového okna. (PDF, 300 KB)

Letáček upozorňuje mimo jiné na to, jak minimalizovat riziko z použití nepovoleného přípravku či padělku a jakým způsobem omezit rizika spojená s nepovolenými přípravky obecně.


5.1.2011

Zásady ochrany vod a necílových organismů při aplikaci přípravků na ochranu rostlin PDF Otevírá se do nového okna. (PDF, 451 KB)

Při použití přípravků na ochranu rostlin (dále jen přípravků) na regulaci chorob a škůdců rostlin a plevelů je třeba respektovat pravidla a opatření, která jsou uváděna v návodech k použití pro správnou aplikaci přípravků.


4.1.2011

Bezpečné nakládání se zbytky přípravků na ochranu rostlin po jejich aplikaci PDF Otevírá se do nového okna. (PDF, 266 KB)

Bezpečné nakládání se zbytky přípravků na ochranu rostlin (dále jen „přípravky“) patří k důležitým krokům prováděným zejména po ukončení aplikace přípravků, které mohou mít zásadní vliv na zdraví lidí a životní prostředí, není-li postupováno v souladu s platnými předpisy a postupy.

18.5.2007

Čištění aplikační techniky PDF Otevírá se do nového okna. (PDF, 2 MB)

Čištění aplikační techniky patří k důležitým krokům po ukončení aplikace přípravků na OR.