přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Tisková oprava v Pravidlech 6.1.1 Zahájení činnosti mladých zemědělců pro 11. kolo příjmu žádostí

23.7.2020

V Pravidlech, kterými se stanovují podmínky pro poskytování dotace z Programu rozvoje venkova ČR (dále jen „Pravidla“) pro operaci 6.1.1 Zahájení činnosti mladých zemědělců platných pro 11. kolo příjmu žádostí došlo k tiskové chybě.

V rámci preferenčního kritéria č. 4 při sloučení dvou preferenčních kritérií došlo v části vysvětlivky k ponechání podmínky, že vstupem a výstupem zpracování vlastní produkce je produkt uvedený v Příloze I Smlouvy o fungování EU. Tato podmínka ovšem na základě sloučení kritérií pro „annexové“ a „neannexové“ zpracování již neplatí. Body mohou získat podnikatelské plány bez ohledu na skutečnost, zda je vstup a výstup zpracování vlastní produkce uveden v Příloze I Smlouvy o fungování EU.

Aktuální znění Specifických podmínek Pravidel s formální úpravou znění vysvětlivky předmětného preferenčního kritéria je k dispozici v elektronické podobě v příloze níže.

Přílohy

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem