přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Úpravy v registru vinic na portále farmáře

18.4.2013

V Registru vinic byly provedeny 2 uživatelské úpravy - změna přehledu vinařského subjektu a rozšíření informací souvisejících s vinařskými prohlášeními. Přehled změn je uveden po kliknutí na nadpis novinky.

V registru vinici byly provedeny následující uživatelské úpravy:

  1. Menu Přehled o subjektu – do sestavy byla doplněna možnost uživatelsky definovat zobrazení jednotlivých částí (vinice, prohlášení…). Nově jsou zde doplněny tlačítka na "skrytí" a "zobrazení". Zároveň je také možné si vlastní zobrazení uložit  případně obnovit výchozí. Do vlastního tiskového výstupu se generují údaje, které jsou aktuálně na přehledu zobrazeny a je tedy možné si vytisknout např. jen část vinice.
  2. Menu Seznam prohlášení – v seznamu se nově zobrazují i zrušená prohlášení (o produkci, o sklizni, o zásobách). Úprava se projeví např. při opakovaném podání stejného prohlášení v jednom vinařském roce. V Seznamu prohlášení se zobrazí i předchozí podání.
  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem