přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Aplikace pro Vybrané údaje majetkové a provozní evidence vodovodů a kanalizací - MPVaK (verze určená pro zpracovatele evidence)

Software pro zpracovatele evidence „Vybrané údaje majetkové a provozní evidence vodovodů a kanalizací.

Tématické oblasti: Vodní hospodářství

Software pro zpracovatele evidence „Vybrané údaje majetkové a provozní evidence vodovodů a kanalizací.

Program „MPVak - vybrané údaje majetkové a provozní evidence“ byl vytvořen pro uživatelské prostředí MS Windows XP a vyšší. Program nemá zvláštní nároky na hardwarové vybavení.

Aplikace je nyní ke stažení ve verzi 2.20.0.1. Instalace i aktualizace starší verze MPVaK se provádí pomocí balíčku „Instalace_aplikace_MPVaK_zpracovatel.msi“, který je v příloze. Data vložená starou verzí se neztratí a bude je možné použít i v nové verzi. Detailní popis instalace i aktualizace je v souboru „Postup_instalace_nebo_aktualizace_MPVaK_zpracovatel.pdf“.

UPOZORNĚNÍ:

Pro první zadání údajů do aplikace MPVaK (verze pro zpracovatele) je třeba nejprve zadat údaje vlastníků (spoluvlastníků), provozovatelů a zpracovatelů. V následném kroku uživatel vyplní VÚME stavby pro úpravu vody a VÚME čistírny odpadních vod. Tyto dva druhy VÚME nezávisí na ostatních a naopak jsou potřeba pro VÚME vodovodních řadů a kanalizačních stok. Po zadání VÚME staveb pro úpravu vody a čistíren odpadních vod by měl uživatel vyplnit ostatní VÚME, tj. vodovodní řady a kanalizační stoky. Až po vyplnění všech VÚME lze vyplňovat VÚPE (viz uživatelská příručka aplikace, která je součástí instalace a zároveň je i součástí samotné aplikace).

Přiložený instalační balíček vcredist_x86.exe si stáhněte pouze, pokud se po instalaci při spuštění aplikace objeví chybová hláška „Aplikaci nelze spustit, protože chybí knihovna“.

Soubor “zaloha_aplikace_MPVaK_zprac.zip” obsahuje zálohu adresáře s nainstalovanou aplikací MPVaKZprac. Lze ho použít v případě nechtěného smazání nebo poškození instalace nebo v případě, že uživatel má nainstalovánu předchozí verzi MPVaKZprac a nechce upgradovat aplikaci pomocí instalačního balíčku. V těchto případech se soubor zkopíruje do adresáře s nainstalovaným MPVaKZprac a průzkumníkovi se rozbalí příkazem “Extrahovat vše”.

Přílohy jsou aktualizovány k 2.3.2020

MPVaK verze 2.20.0.1 datum 2.3.2020

Přílohy

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem