přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Informace a podmínky Vybraných údajů majetkové a provozní evidence vodovodů a kanalizací

Úvodní informace a podmínky provozu aplikace MPVaK, která byla vytvořena pod záštitou Ministerstva zemědělství jako nástroj pro vedení vybraných údajů provozní a majetkové evidence vodovodů a kanalizací.

Tématické oblasti: Vodní hospodářství

Aplikace MPVaK (zpracovatel) byla vytvořena pod záštitou Ministerstva zemědělství ČR jako nástroj pro vedení Vybraných údajů majetkové evidence (VÚME) a Vybraných údajů provozní evidence (VÚPE) v elektronické podobě v souladu se zákonem č. 274/2001 Sb., o vodovodech a  kanalizacích pro veřejnou potřebu, ve znění pozdějších předpisů a vyhláškou č. 428/2001 Sb. ve znění pozdějších předpisů, kterou se zákon provádí.

K zajištění jednotného postupu pro zpracování VÚME a VÚPE dle příslušného zákona a prováděcí vyhlášky, vydalo Ministerstvo zemědělství následující metodické pokyny:

Přílohy

Související odkazy

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem